NOORTELE: TEADLIKU HINGAMISE ONLINE KURSUS

16. NOV. – 21. DETS.

"TUGEVDA IMMUUNSUST JA MAANDA ÄREVUST JA STRESSI"

Me hingame erinevalt, kui meie esiisad vanasti.. Me elame teises elukeskkonnas. Kuidas noored hingamispraktikatega saavad muuta ennast rahulikumaks, keskendunumaks ja tasakaalukamaks? Kuidas tõsta oma energiataset intensiivsel õppeperioodil ning säilitada piisav unereziim? Kuidas hingata 14-18 aastastel noortel tänapäeval nii, et säilitada suurepärane füüsiline ja vaimne tervis? Mis on need märgid sinu hingamise juures, mis loovad su ellu energia leket ja kannatusi? Kuidas välja tulla koolistressist või depressionist? Kuidas igapäevaselt hingata ja milliseid hingamisharjutusi teha, et kogeda teadlikult rahuldust pakkuvat ja elusamat elu? Tunda rohkem elurõõmu ja kergust oma tegemistes? Avalikkuse tähelepanu on olnud COVID-19 viirusel kui ülemiste hingamisteede haigusel. Läbi hingamisharjutuste ja nende järjepideva praktiseerimise on võimalik tugevdada oma kopse ja pakkuda igaühele jõukohast lisatuge oma füüsise hoidmisel ning seeläbi ka hingamisteede viiruste ennetamisel ja võitlemisel. Paljusid niinimetatud keha ja meele tahtmatuid, automaatseid või alateadlikke tegevusi saab tegelikult teha teadlikult ja tuua meie kontrolli alla. Kui me kombineerime harjumusteadust ja hingamise füsioloogiat, saame häkkida meie närvi- ja immuunsüsteemi. Läbi teadliku hingamise saame jälgida enda teadlikkust ja energiat ning kui me neid kontrollime ja suuname, saame ühenduda vooseisundisse, mida sportlased ja artistid nimetavad „getting into the zone."
HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise workshope ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

Teadlikust hingamisest saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein, jne.

Tule kogema ja avastama teadliku hingamise potentsiaal oma elus ning muutu hingerahu ja tõelise muutuse meistriks!

 m

Eelmistel kursustel osalejate tagasiside