Õpin efektiivselt hingama

Õpin efektiivselt hingama (ka online kursus)

Õpin efektiivselt hingama!

Hingamine on uus jooga, see on kaasaegne meditatsioon.

Hingamise treening on praegu levimas nii äri kui meditsiinimaailmas, muutes seeläbi paremaks füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist tervist. See omakorda tähendab paremat sooritust, kõrgemat produktiivsust ja rohkem edu.

Miks mitte tuua see hingamisest lihtsalt saavutatav kasu oma ellu? Erinevatel hingamistehnikatel (Pranayama, Sufi, Tantra, Vabastav ja Spirituaalne hingamine, Dan Brulé õpetus) põhinev õppimine ja harjutamine annab Sulle sobilikud tööriistad ja nii saad luua kiireid muutuseid oma igapäevases elus.

Kuuest hingamisetreeningust koosnev individuaalkursus võimaldab soovijal üles leida isiklikud,  just teda piiravad hingamisharjumused ning õppida selgeks, kuidas erinevaid hingamisharjutusi kasutades saab luua ja tuua muutus enda igapäevaellu.

Kursuse eesmärk on leida osalejale efektiivsemad hingamisharjutused, mis aitavad pehmelt liikuda isiklikult seatud eesmärkideni rõõmu, kerguse ja rõõmuga.

Õppes osalejal ei pea olema eelnevat jooga, meditatsiooni või teadliku hingamise kogemust.

  1. tund: Teeme sissejuhatuse teadlikult hingamisse. Praktiseerime hingamise kolme vaimset põhimõtet: hinnangute puudumine, vastupanu puudumine, klammerdumise puudumine.
  2. tund: Õpid lõdvestuma ärevuses, stressiseisundis ning emotsionaalses ülekuumenemises ja kuidas siis sellest ebavajalikust lahti lasta, loobuda. Saad teadlikumaks ja nii mõnigi elu aspekt võib saada hoopis uue vaatenurga või lahenduse.
  3. tund: Õpid, kuidas ennast ette valmistada tähtsaks, vastutusrikkaks olukorraks, kus toimub midagi olulist, pingelist (ärikohtumine, eksam, esinemine). Vipassana meditatsioon. Intuitiooni äratamine.
  4. tund: Õpid, kuidas ennast hingamisega tervendada. Hingad vabastama oma keha peavaludest, unehäiretest, liigesevaludest, mäluprobleemidest, stressist ja füüsilistest traumadest.
  5. tund: Energiataseme tõstmine ja loovhingamine. Näiteks, kuidas öisel ajal autoga sõites une korral saada virgeks. Kuidas tulla raamidest välja ja mõelda loovalt? Õpid ühendama endas oma keha kosmilist väge ja loovust.
  6. tund: Lähedus. Kuidas tugevdada lähedust läbi hingamise? Iseendaga. Partneriga. Pereliikmetega. Õpid kasutama teadliku hingamise ja teadliku puudutuse maagiat.

Iga treening lõpeb lühikese aruteluga, küsimustele vastamisega ja kokkuvõttega.

Igast tunnist saab kaasa koduse töö – osaleja saab kaasa hingamis- harjutused, mis aitavad liikuda isiklikult seatud eesmärkideni. Kaasa võtta märkmik, et oluline sõnum kaduma ei läheks.

Treening kestab 1,5-2 tundi. Treeningu tihedus: personaalne intervall (1- 4 nädala tagant). Maksumus kuue korra eest on 400 EUR. Võimalus on tasuda ka iga korra eest eraldi 80 EUR kord. Treeningud toimuvad kokkulepitud ajal Zoomi keskkonnas või Tallinnas Taiji klubi, Pärnu mnt 102 (kui pole kokku lepitud teisiti).

Kuidas registreeruda Õpin Efektiivselt Hingama kursusele?