Teadliku hingamise videokursus „One Breath, One World“

Tuliuus!
Kursuse teeb eriliseks see, et praktiseeritakse ja õpitakse uue ajastu globaalsete muutustega kohanemiseks vajalike hingamistehnikaid.4-teemaline videokursus sisaldab üle 8 tunni professionaalset õpetust ja sina saad ligipääsu sellele kõigele!

„Hingamine on sinu heaolu ülim võti, ja kui seda teha õigesti, on sellel vägi muuta sinu elu – füüsiliselt, menaalselt ja spirituaalselt. Dan Brulé on meister teile seda näitama. Mulle meeldib tema õpetus ja see on avaldanud tohutut suurt mõju minu elule.“

Tony sõnum SINULE

Play Video

See videokursus on tervise ja personaalse suutlikkuse õpetus, mis on kokku sulatatud Tony Robbinsi personaalse hingamistreeneri, hingamisfüsioloogia ja käitumusliku neuroteaduse õpetaja ning juhtiva hingamismeistri Dan Brulé poolt.

Unikaalne ja tuliuus inglisekeelne videokursus „One Breath, One World“.
2020. aasta juulis salvestatud tervise ja personaalse suutlikkuse õpetus, mis on kokku sulatatud Tony Robbinsi personaalse hingamistreeneri, hingamisfüsioloogia ja käitumusliku neuroteaduse õpetaja ning juhtiva hingamismeistri Dan Brulé poolt.

Sõnum Dan Brulélt…

Teadlik hingamine on tänapäevane transformatsiooni abivahend. Ma usun, et planeedil on olemas hingamisingel, sest me oleme tohutu muutuse punktis.

Praegu leiavad aset globaalsed muutused. Siin on kiirendus, intensiivistumine. Me oleme teadvuse ja inimpotentsiaali evolutsioonihüppe äärel.

Kui me läheneme sellele nihkele, lähevad asjad väga intensiivseks, ning hingamine on suurepärane vahend, et selle intensiivsusega hakkama saada.

Kui on olemas üks teema, mis on olnud universaalne rohkem kui 40 aastat, mil olen õpetanud teadlikku hingamist, siis on selle ühisnimetajaks muutus.

Inimesed muudavad intuitiivselt hingamist, kui nad:

  • soovivad muutuda
  • on muutuste suunas teel
  • on muutuse keskel
  • taastuvad muutusest

Hingamine on ideaalne vahend, sild ning jõud muutuste navigeerimiseks.

Kui sa muudad oma hingamise viisi, siis midagi väga primaarset ja algset kandub edasi igale tasandile sinu olemuses.

Kui sa soovid  midagi enda juures muuta, siis on hingamine just see koht, kust alustada.

Tippseisundid & erakordsed võimed on saadaval igaühele.

Jah, see tähendab Sulle!

Minu raamatu “LIHTSALT HINGA” põhineb ideel, et tippseisundid ja erakordsed võimed, mida me tavaliselt oleme seostanud ainult andekate meistrite, pühakute, gurude, müstikute ja legendaarsete sõdalastega kaasajal ja iidsetel aegadel, on kättesaadavad igale ühele. (Ja selleks pole vajalik aastaid praktiseerida või treenida nii, et see tooks kaasa endaga kõrgendatud riske.)

Ma kinnitan, et pole vajalik 20 aastat koopas mediteerida või roomata põlvedel 100 miili, et saavutada valgustatust.

Need moodused ja meetodid võisid töötada möödunud aegadel ja osade inimeste jaoks, kuid me elame erinevatel aegadel.

Aeg iseenesest tundub olevat kiirenenud. Evolutsioon on kiirenenud ja samamoodi peab olema ka meetod, mida kasutame ja mille poole pöördume.

Ma austan ja respekteerin iidseid traditsioone, kuid minu töö pole neid säilitada.

Tegelikult on väga sageli minu töö neid lammutada, ümber ehitada või kohandada tänapäeva vajadustele vastavaks.

Mind on välja visatud paljudest koolidest ja ma olen välja kasvanud peaaegu kõikidest õpetajatest, keda olen leidnud.

Mind on põlu alla pandud ja ma olen vabatahtlikult tagasi astunud mitmest kogukonnast. Mulle see meeldib ja see pole minu jaoks probleem. See on miski, mis mulle sobib.

Kas sa saad investeerida 1% oma päevasest ajast kasvamiseks?

Sa arvatavasti hingad 20 000 korda päevas. Mis siis, kui sa kasutaksid 1% sellest hingamiseks? 200 hingamist – see pole väga suur investeering. Tee 200 korda teadlikku hingamist päevas. Seejuures mõni võib öelda: „Oh, 200 korda päevas? Seda on palju.“ Kuid seda on on ainult 1% sellest, mis sulle on antud.“

Kui sa ei taha investeerida 1% sellest, mis sulle on antud… kui sa ei taha osa saada sellest kasust, siis sa tõesti pole huvitatud kasvust ja tervenemisest.

Sa ei saa kasutada vabandust, et sul pole piisavalt aega või raha või et sa oled liiga hõivatud. Sa ei saa põgeneda selle taha. See tegevus on liiga lihtne, liiga kerge.

Dan Brulé

Teadliku hingamise ‘maagia’ - paljastatud!

Selle praktika maagia seisneb selles, et kui sa teed seda piisavalt sageli ja teadlikult, kui sa teed seda piisavalt erinevates situatsioonides ja tingimustes, erinevatel momentidel ja tegevuste ajal – su süsteem võtab selle omaks kui strateegia.
Ta võtab selle harjumuseks – ja siis hakkavad tõelised imed juhtuma!

Kui kord oled ümber seadistanud oma keha meelesüsteemi, kui koged pingeseisundit, siis hingamine ilmub välja ei tea kust, ning puhastab selle ära. Või kui sinu õndsus – sinu ekstaasiseisund saab häiritud, viib hingamine sind uuesti kõrgustesse!

Su süsteem on vastu võtnud teatud hingamisharjumused ja -mustrid.

Näiteks hirmu, valu, stressi, kurbuse või segaduse momendil hoiab enamik inimesi alateadlikult oma hinge kinni või hingab liiga pinnapealselt.

Ilma teadvustamata sa oled treeninud oma hingamist teenima sind mingil moel – keelates, blokeerides, maha surudes või põgenedes võimsate tunnete eest. Nüüd me kogeme tundeid ja terveneme.

Asi on selles, et hingamine juba töötab sinu jaoks viisil, mis võib sind mitte teenida!

Meid juhivad iidsed programmid, mis disainiti kaitsma meid teravate kihvadega tiigri eest. Millal keegi meist viimati pidi ennast kaitsma teravate kihvadega tiigri eest? Kuid endiselt me kanname harjumusi, mustreid, programme ja strateegiaid sellega hakkama saamiseks.

Need on oma aja ära elanud. Need seisavad praegu meil ees.

Aeg-ajalt me näeme, et kõige väiksemad asjad ... toovad suurima muutuse.

Tagasiside

Hingamisteraapia saab aidata

Ühte mudelit, mida programmis praktiseeritakse, nimetatakse „Hingamisteraapiaks“.

Siin on mõned punktid, mida silmas pidada: 

  • iga psühhoterapeut, ämmaemand, arst või tervendava eriala esindaja on oma alal palju parem kui ta on teadlik teadlikust hingamisest.
  • füsioterapeut, kes kasutab hingamist enda puhastamiseks, keskmesse tulekuks ja tasakaalustamiseks, ning kes integreerib teadlikku hingamist oma psühhoteraapia praktikates, saab kaugelt paremaid tulemusi kui need, kes pole hingamise jõust teadlikud.
  • teadlik hingamine on kohustuslik osa psühhoteraapia õpingutest mitmes Euroopa riigis; seal on õppeprogrammis spetsiaalne moodul „Teadlik hingamine“.
  • on palju teaduslikke tõendusmaterjale, mis tõestavad, et füüsilised, emotsionaalsed ja psühholoogilised probleemid on seotud düsfunktsionaalsete hingamismustritega. On väga raske leida probleemi, mis ei oleks seotud düsfunktsionaalse hingamisega.

Niisiis, enne kui lased endale ravimeid välja kirjutada või lased ennast vaktsineerida, hinda esiteks oma hingamist ja tee kindlaks, kas seal pole mõni harjumus või muster, mis põhjustab probleemi või võimendab seda…

Kursusel käsitletakse uue kümnendi nelja olulise teemaga seotud hingamispraktikaid:

1.päev : Avardumine ja laetud loovus

2. päev : Teadlik hingamine füüsilise, emotsionaalse ja psühhilise tervise jaoks

3. päev: Biohäkkimine ja tippsooritus

4.päev: Spirituaalne hingamine

Osaleja tagasiside ühest viimasest Dan Brulé töötoast:

„Enne koolituspäevade algust toimus Tallinnas Õpetajate Majas hingamiskontsert Tom Valsbergi, Matia Kalli ja Dan Brulé eestvedamisel.

Tundus, et see on hea viis ennast teemaga rohkem kurssi viia. Tagantjärgi on seda meenutada isegi pisut naljakas. Aga just sellel õhtul juhtus minuga asju, mida ma arvasin, et inimesega kunagi juhtuda ei saa. Usaldasin ennast täielikult protsessi ja kogesin minu jaoks senini ebareaalseid kehalisi ja vaimseid aistinguid. See oli nüüd pehmelt öeldud – mu keha käitus nii, nagu see kunagi varem ei olnud käitunud. Mäletan, et istusin pärast hingamisrännakut põrandal ja vaatasin kõiki teisi ruumis viibinud inimesi hämmeldunud öökulli pilguga. Ma ei olnud sel hetkel päris kindel, kas kõik need inimesed, kes kohale olid tulnud, on ikka päris n-ö normaalsed – eriti just Dan, sest tema lasi nii veidratel asjadel juhtuda.

Pea oli mõtetest sassis. Jalutasin läbi vihmase õhtu sõprade juurde ja püüdsin aru saada, kas järgmisel hommikul koolitusele minna on ₋ arvestades kogetut ₋ arukas või hullumeelne. Mul on hea meel, et otsustasin Danile veel ühe võimaluse anda. Ju see teekond pidi minu jaoks sedavõrd suure raputusega algama, et ma päriselt mõnedest asjadest aru saaksin, et ma päriselt märkaksin, oleksin kohal, võtaksin aja maha, saaksin iseendast rohkem aru.“
Inga Lunge
Näitleja, koolitaja, kirjanik

Siin on see, mida avastad selles hämmastavas
Dan Brulé videokursuses „One Breath, One World“

See on salvestus Dan Brulé 4-päevasest 2020. aasta juulis Eestis toimunud online kursusest, nii et sul ei lähe midagi kaduma!

1. päev: Avardumine ja laetud loovus
Inimesed on loomu poolest loomingulised… Loovus on algne inimeseks olemise aspekt. Paljud asjad võivad lämmatada, maha suruda või blokeerida meie loomupärase loomingulisuse. Siin on palju praktilisi teid, ärkamiseks või taasühendumiseks meie loovenergiaga. Sellel kursusel me avastame seda kasu.

2.päev: Teadlik hingamine füüsilise, emotsionaalse ja psühhilise tervise jaoks
Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks ja stressi vabastamiseks ja ärevuse ellimineerimiseks. Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meele süsteemist ja see on võti mis äratab üles sinu enda tervendamise võime ja loova energia.

3. päev: Bio häkkimine ja tippsooritus
Paljud nii-nimetatud keha ja meele tahtmatuid, automaatseid või alateadlike tegevusi saab tegelikult teha teadlikult ja tuua meie kontrolli alla… kui me kombineerime harjumusteadust ja hingamise füsioloogiat, me saame häkkida meie närvi- ja immuunsüsteemi. Läbi teadliku hingamise me saame käsitleda meie teadlikust ja meie energiat… ja kui me kontrollime ja suuname neid asju me saame ühenduse imeliste võimetega ja me saame jõuda uskumatute kõrgseisunditeni, tippseisunditesse. Me saame ühenduda voo seisundisse või mida sportlased ja artistid nimetavad „getting into the zone.”

4. päev: Spirituaalne hingamine
Me pole füüsilised olendid saamas vaimset kogemust. Me oleme vaimsed olendid saamas füüsilist kogemust… me oleme suuremad, kui me arvame… suursugusemad kui ette kujutame… meil on sügavad ja vaimsed võimed, mida äratada ja väljendada. Kui me avaneme ja laieneme ja lõdvestume ja laseme minna, kui me teadlikult keskendume südame kvaliteetidele, me äratame enda spirituaalse alge, me ühendume oma vaimuga ning meie allikaga… me saame kogeda valgustumist, vabadust, ja me saame saavutada eneserealisatsiooni…

Kuidas tavaliselt inimesed õpivad teadlikku hingamist Dan Brulé kursustel?

Inimesed, kes otsivad võimalust edasi jõuda teadliku hingamise või hingamisteraapia vallas — eriti kui Dan seda õpetab — osalevad tavaliselt LIVE kursusel, 3-6 päevasel Breath Mastery Practitioner kursusel.

Ühe tema hiljutise Breath Mastery Practitioner kursuse maksumus Eestis oli kuni 849 eurot osaleja kohta. Sellele lisanduvad ka transpordi- ja majutuskulud.

Ja sa näed, see kursus oli täiesti täis. Osalejaid oli Eestist, Soomest, Saksamaalt, Inglismaalt. Igaüks osales mitte ainult selleks, et saada eksperdi õpetust ja juhendamist Danilt, aga ka saada tunnistust, et nad on läbinud rahvusvaheliselt kõrgelt hinnatud hingamiseksperdi kursuse.

Siin on 100% kvaliteedi garantii

Isiklik tähelepanek sulle: 

Ma olen saanud nii palju Dan´iga koos töötamisest. Peale põhjalikku süvenemist ja nauditavat koostööd me 100% garanteerime, et sulle see kursus MEELDIB. Ja sul on võimalik panna õpitu praktikasse ja kogeda TULEMUSI koheselt.

Aga kui juhtub, et sa ei jää kursusega rahule, siis lihtsalt saada mulle sõnum oma põhjendatud tagasisidega ja ma annan sinu raha tagasi, pole küsimust.

Kõlab õiglaselt?

See on tõesti PIIRATUD PAKKUMINE. Loo oma ühendus garantiiga ja hinga vabalt!

Ja kui sulle see MEELDIB, anna teada, mis sellest kursusest sulle kõige suuremat mõju avaldas.

Me oleme Dan´iga kirglikud teiste teenimises ja pühendunud jagama oma tööd teistega.

Ühine üle 200 000 teise inimesega, kellele on teadlik hingamine mõju avaldanud.

Rahu ja Rõõmu saates,

Heiki Tomson
Pranayama Tallinn asutaja

P.S. „One Breath, One World videokursuse pakkumine

Juhul kui sa oled üks nendest inimestest (nagu mina), kes jätab enne kirja lõppu asju vahele, siin on pakkumine:

Sa saad ligipääsu 4 professionaalsele teemakäsitlusele Dan Brulé Breath Mastery 4-päevasest on-line treeningust (teised on maksnud 242€ , et osaleda sellel kursusel) kõigest 199 euro eest. Ja see kõik on selges inglise keeles!  

See on piiramatu ajaga ligipääs Dan Brulé videokursusele „One Breath, One World“.

Klikka all oleval nupul ja me näeme seespool! Sa ei kahetse.