Müügitingimused

Müügitingimuste kehtivus

 • Müügitingimused kehtivad www.teadlikhingamine.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Teadlik Hingamine OÜ (edaspidi ka Veebipood või e-pood) vahel toodete ja teenuste ostmisel.
 • Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teadlik Hingamine veebipoest toodete ja teenuste ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
 • Veebipood www.teadlikhingamine.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.teadlikhingamine.ee.

Hinnad

 • Kõik kodulehe nähtavad hinnad on näidatud eurodes ja on lõplikud. Hindadele ei lisandu käibemaksu, ja hinnad ei sisalda käibemaksu. Teadlik Hingamine OÜ ei ole käibemaksukohuslane.
 • Teadlik Hingamine OÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.
 • Kui veebipoes on muudetud hinda peale Kliendi poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, osutatakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine

 • Veebipoe poolt pakutavad tooted on kuvatud leheküljel www.teadlikhingamine.ee/pood, kus toote või teenusele klikates suunatakse Teid vastavale ostulehele. Tehke vajalikud valikud (pileti valik, maksustamise valik, teenuse puhul kuupäeva ja kellaaja broneerimine) ja lisage soovitud tooted või teenused ostukorvi.
 • Veenduge, et ostukorvis on korrektne toode ja toote kogus. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine maksma.”
 • Teid suunatakse edasi lehele „Arvelduse andmed,“ kus saate sisestada oma andmed, et Teile genereeritaks korrektne arve (saadetakse e-postile). Kohustuslikud andmed on eesnimi, telefoninumber ja e-posti aadress. Teiste väljade täitmine ei ole kohustuslik, kuid tuleb arvestada sellega, et kui jätate väljad tühjaks, ei saa me neid andmeid ka teie arvel kuvada.
 • Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt Maksekeskuse pangalinkide või teiste makselahenduste abil pankades euromaksena.
 • Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist teile e-postile saadetavalt arvelt.

Tellimuste eest tasumine

Tellimuste eest saab tasuda ainult eurodes.

Tellimuste eest saab tasuda:

 • Swedbank, SEB, LHV, Coop, Luminor, Pocopay ja Liisi pangalingi vahendusel Maksekeskuse teenust kasutades

Müügiarve saadetakse Teile e-postiga peale arve täies ulatuses tasumist. Kui toote eest tasumisel on lubatud ettemaks ehk kahes osas maksmine, siis müügiarve saadetakse pärast ettemaksu tasumist.

Juhul kui soovite makse sooritada arve alusel pangaülekande teel, palun võtke meiega ühendust e-posti teel info@teadlikhingamine.ee.

Juhul kui soovite maksta osaliselt, siis toodet saab osta ka ettemaksu alusel, tasudes järgmise makse ettenähtud ajal sularahas või pangaülekandega. Info teise makse sooritamise kohta saadetakse e-postiga pärast ettemaksu tasumist.

Ettemaksu ei tagastata, kui koolitusele jäetakse tulemata, vaid see läheb koolituse korraldamisega seotud kulude katteks. Kui korraldajast tulenevalt jääb koolitus ära, siis makstakse ettemaksjatele summa täies ulatuses tagasi.

Teadlik Hingamine OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Teadlik Hingamine OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Toote pakkumine

Toote pakkumiseks loetakse e-poest ostetud koolitusele ligipääsu andmist või teenuse pakkumist.

Pretentsioonid tuleb esitada meiliaadressile info@teadlikhingamine.ee. Vaidlused lahendatakse eelkõige läbirääkimiste teel Eesti Vabariigi seaduste alusel. Kokkuleppe mittesaavutamisel mõlemal osapoolel on õigus pöörduda Harju maakohtusse.

Ostust taganemine

Kliendil on õigus teenuse ostust taganeda 7 päeva jooksul peale teenuse tellimust (Võlaõigusseaduse 53/4 lõige 1).

Kui klient 7 päeva jooksul taganeb ja meie poolt pole teenuse osutamist alustatud, saab klient saata tagastamisteate info@teadlikhingamine.ee. Vastavalt eelnevale punktile tagastatakse 7 päeva jooksul kliendile raha tema poolt esitatud pangakontole.

Taganemisõigust ei kohaldata, kui ettevõtjapoolsed lepingust tulenevad kohustused on täidetud ning teenuse osutamine või muu soorituse tegemine on alanud tarbija sõnaselgel eelneval nõusolekul ja kinnitusel või broneerimistasu maksmisel. Sellisel juhul kaotab tarbija ettevõtjapoolsel lepingu täitmisel oma taganemisõiguse.