Teadliku Hingamise Õpituba Võti 2

Elu on hinnaline kingitus. Me elame omaette ja me elame koos teistega. Väga sageli me hoolime teistest rohkem, hüljates iseenda... ja kui me hoolime endast, lülitame teised välja.
Ometi me oleme kõik üks. Nii et me peame õppima austama tõelist iseennast, samal ajal tunnetades ning austades oma ühendust teistega.

Hingamine on sild. See on jõud, mis juhib meid iseendani ja meie allikasse. Hingamine äratab meis võimsa peenenergia, mis täidab ning ümbritseb kõiki ja kõike. Avanedes ja alistudes sellele energiale leiame, et oleme kodus - puhta olemise ja ekstaaži seisundis.  Su imekaunis keha on väravaks õndsusesse, mis on sinu sünniõigus.

Õpitubade sari „Võti“ on kolmeosaline teadliku hingamise õppeprogramm, mis annab sulle võtmeteadmised, kuidas samm-sammult vabaneda stressist, pingetest, blokeeringutest ja piiravatest uskumustest teadliku hingamise abil. Teeme nii sügavaid hingamispraktikaid kui õpime igapäevaseid operatiivseid hingamistehnikaid.

Õpitubade seeria „Võti“ eesmärk on ühendada osalejad oma kõrgema potentsiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ning aidata leida igale osalejale personaalselt efektiivsed hingamistehnikad.

Tule koge ja õpi teadliku hingamist, et juhtida enda keha meelesüsteemi ja vabastada oma täielik potentsiaal.

Tõeline maagia juhtub siis, kui sa integreerid selle kogemuse oma eluga, ja need töötoad näitavad sulle, kuidas seda teha.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi vabastamiseks ja ärevuse elimineerimiseks. 

Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meele süsteemist ja see on võti, mis äratab üles sinu enda tervendamise võime ja loova energia. Kui õpid selgeks need põhiteadmised, siis saad sa salakoodi mõistmaks kõiki iidseid hingamise traditsioone ja meetodeid.

Pilt 4

Kui Sa oled juba alustanud enese avastamise seiklusega ja soovid jõuda järgmisele tasemele, siis on see õpituba Sinule. Erinevatel hingamistehnikatel (sufi, pranayama, BBTRS-i, vabastav ja spirituaalne hingamine, Dan Brulé õpetus) põhinev kursus annab sulle sobilikud tööriistad ja nii saad luua kiireid muutuseid oma igapäeva- ja tööelus. See sügav sukledumine avardab Su meeli ja südant ning viib Sind sädemena neutraalsel rajal piiranguteta potentsiaali, vooseisundi ja loovuse juurde.

Hingamine on kõige võimsam vahend, mis meil on. See on jõud, et planeedil just praegu üles ärgata. Iga hingetõmme, mille teeme, on võimalus teadvele tulekuks… iga hingetõmme, mille teeme, on võimalus lõdvestumiseks, vabaks laskmiseks ja avardumiseks. Hingamine on kõige intiimsem puudutus eksistensi juures… Enamik meist on alustanud hingamise väe avastamist kui vahendit, muutmaks sügavamaks lähedust iseenda ja meie eksisentsi kui sellisega.  Siin on palju ruumi elurõõmuks meie sees, just meie kehas – kui me avaneme sügavamalt oma hingamises.

See kursus on mõeldud:

💙 Kõigile, kes investeerivad isiklikku tervenemisse, kasvu ja transformatsiooni. Varasem teadlik hingamise kogemus ei ole vajalik.

💙 Kõigile, kes on huvitatud saamaks professionaalseid oskusi töötamiseks hingamise ja keha- meelesüsteemi vabastamisest psühhilistest, füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest ning blokeeringutest.

💙 Joogaõpilastele ja -õpetajatele, arstidele, treeneritele, terapeutidele ja teistele praktikutele.

Töötuba on eesti keeles, kestab reedel 18.00-20.30 ja laupäeval 9.30-17.30.

Sa saad praktiseerida ja ise veenduda, kuidas erinevad hingamisharjutused sulle sobivad – 70% ajast tegeleme praktikaga.

Õpitoas "VÕTI 2: Rahu ja vägi" õpid sa:

 • Kuidas sügavamalt lõdvestuda?
 • Mis juhtub meie organismis, kui hingame teadlikult?
 • Kuidas puhastada ja tasakaalustada oma meeleseisundeid?
 • Kuidas luua sügavam kohalolu oma südames?
 • Kuidas ühilduda planeedi elava energiaväljaga?

Mida kaasa võtta?

 • Mugavad riided
 • Märkmik ja pliiats
 • Kerged snäkid, kui soovid
 • Avatud meel

Heiki Tomsonist...

Heiki Tomson on hingamistreener- ja terapeut. Praktiseerinud teadliku hingamist 2014 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 6 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Nisarga Eryk Dobosz´i käe all Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

Ajakava:

Eelnev jooga või meditatsiooni kogemus pole tingimata vajalikud õpitoas osalemiseks. Sellesse õpituppa on oodatud kõik, oled oodatud ka oma päris esimest teadlikku hingamiskogemust saama.

HOIATUS: Teadliku hingamise praktikaid ei soovitata neile, kellel on haige süda, epilepsia, maohaavandid, seljaajukahjustused või song.

Õpituba “VÕTI 3” toimub 28-29. veebruaril. FÜÜSILINE JA EMOTSIONAALSETE KANNATUSTE TERVENEMINE LÄBI HINGAMISE. Fookus on füüsiliste, emotsionaalsete ja mentaalsete kannatuste vabastamisel keha meeles süsteemist. Kuidas toime tulla nii füüsilise kui emotsionaalse valuga? Kuidas toime tulla raske haiguse või leinaga? Kuidas mõelda kastist väljas? Kuidas kogeda rohkem naudinguid? Õpime tehnikaid, mis nihutavad personaalsete võimete piire.

"Kui muutub sinu seisund, muutub ka sinu hingamine. Kuid samamoodi saad hingamist juhtides muuta ka oma seisundit! Seepärast kutsutakse teadlikku hingamist kui võimalust häkkida oma närvisüsteemi, ajju ja immuunsüsteemi."
Dan Brulé
Hingamismeister

Möödunud aasta õpituba „VÕTI 1“ osalejate tagasiside:

 1. Vali endale sobiv pilet 
 2. Kliki “Broneeri” või “Maksa täissummas” nupule, mis viib sind ostukorvi
 3. Ostukorvi lehel saad valida piletite arvu ja minna kassasse
 4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
 5. Tellimus on kinnitatud, kui oled tasunud kursuse broneerimistasu või täissumma

VÕTI 2

Saadaval 10 kohta.
135
 • Toimumiskoht- ja aeg: 6.-7. detsembril Go Yoga (Narva mnt 7d, Tallinn)
 • 10,5 tundi teadliku hingamise teooriat ja praktikat (30:70)
 • Kaasa harjutuste juhend
 • Konsultatsioon isikliku praktika osas
 • Pauside ajal serveerime vett, teed, kuivatatud ja värskeid puuvilju
100
 • BBTRS® on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest
 • Puhastab keha-meelesüsteemi füüsilistest, emotsionaalsetest ja mentaalsetest blokeeringutest
 • Esimesed rakutasandi muutused toimuvad koheselt, teised 24-48 tunni jooksul peale seanssi
 • Peale seeria seansside toimumist võib võtta 2-3 kuud, et uued närviühendused muutuksid püsivateks

Kursusele oled registreeritud, kui tasud broneerimistasu 25 eurot.

KONTAKT

Picture of Heiki Tomson

Heiki Tomson

Teadlik Hingamine OÜ

Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 5099920