Pingete ja traumade vabastamine

Pingete ja traumade vabastamine. Nüüd ka onlines!

See on PINGUTUSETA kiireim tee vabaneda pingetest ja kannatustest . Seanss on läbi viidud pühendunud ja kogemusega hingamisterapeudi poolt, sina saad kasu otse Heiki Tomsonilt, kellest on kerge aru saada (ja sageli naljakas kuulata)

Biodünaamiline Hingamine ja Trauma Vabastamise teraapia (BBTRS®) on väga võimas meetod. Iga seanss on erinev, seega on hea, kui sul pole mingeid ootuseid.

Seansi jooksul sa saad puhata oma kontrollivast meelest, mida kutsutakse ka „egoks“, mis on seotud sinu ajutüvi algsete funktsioonidega. Sellegipoolest oled sa suuteline suhtlema minuga igal ajal (isegi siis, kui sa seda ei taha).

Ma aitan sul jõuda sellesse imelisse seisundisse, mille maagia hakkab sulle peatselt meeldima!

Minu seanssidel oled sa personaalselt juhendatud 1,5 – 2 tundi. Ma hoian seansi ajal ruumi ja reageerin turvalise BBTRS® metoodika ning muusikapalade vahetustega, mida sa koged madratsil lebades.

Kui teed BBTRS® teraapiat koos minuga, siis sind juhatatakse läbi seansi spetsiaalse väljaõppe saanud Body Awareness Institute  sertifitseeritud BBTRS praktiku poolt

 

Isegi kui selle metoodika juures ei teata ühtegi riski (vastunäidustustest saab lugeda altpoolt), sa avastad koos minuga uue ettekujutuse endast ja piirkondadest, millest sa polnud teadlik. Ma olen seansi ajal kohal ainult sinu jaoks.

Põhimõtteliselt on tegemist esmase seansiga, mis on osa seansside seeriast. 99% minu klientidest saavutavad kergenduse juba esimesel seansil. Enamik broneerib koheselt peale esmast seanssi ka ülejäänud seansid. Kuid sa saad igal ajal teha pausi, ja seansid õigeaegselt tühistades (1 päev  ette teatades) ei lähe see sulle midagi maksma.

Oled avastanud, et vahel ärritud, lukustud või tunned väga sügavat valu? Või hoopis viha? Enesele lõpuni teadvustamata, et mis on selle põhjuseks. Kas su käed ja jalad on vahel külmad ja tunned pitsitust või pinget südamepiirkonnas? Või sa kohe üldse ei suuda taluda midagi oma elus, mis teistele näib aruaamatuna?

Biodünaamilise hingamise ja trauma vabastamise süsteem® (BBTRS®) on uus lähenemine kehale orienteeritud tervendamises. See põhineb spetsiaalsete hingamismustrite kombineerimisel terapeutilise teadliku liikumise ja tantsuga; spetsiaalse puudutuste- ja kehatöö tehnikatel; keha tuumas oleva pinge vabastamise harjutustel; õrnal emotsioonide vabastamisel ja meditatsioonipraktikate oskuslikul kombineerimisel.

Biodynamic Breath & Trauma Release System® on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest. Süsteem baseerub kehas ja mõttemustrites kinniolevate pingekollete tuvastamisel. Teraapia on loodud selleks, et murda läbi keha erinevatest kaitsekihtidest ning vabastada nende tehnikatega mentaalne, füüsiline ja emotsionaalne pinge nii kehast kui meelest. Selle tulemusena aitab BBTRS ® vähendada ja puhastada meie sügavaid primaarseid, religiooni ja ühiskonnaga seotud uskumusi.

Siit näed BBTRS ® looja Giten Tonkovi seanssi, kuidas vabastatakse kõri ja lõualuude pingevööd: https://www.youtube.com/watch?v=3167J7E1E94&t=318s

BBTRS ® võimaldab meil kogeda kõiki inimestele omaseid tundeid ja emotsioone, avardades samal ajal meie võimekust toetada ja omaks võtta eluenergia vaba liikumist meie kehas.

Wilhelm Reichi segmentaalkeskuste kaitserüüde teooria seletab kuidas keha loob psüühilise tasakaalu. Mis asi on Segmentaarkeskuste Kaitserüü?

Selles teoorias eksisteerib seitse kehasegmenti seal, kus kaitserüü  ehk lihaspinge tekib või aset leiab. Kaitserüü ehk lihaspinge on olukord, mis tekib, kui energia on blokeeritud lihastes ning ei voola, ringle kehas vabalt. Reich nägi, et eksisteerib nn iseloomu kaitserüü, mida ta defineeris kui „täielikku summat tüüpilistest iseloomuga seotud suhtumistest, mida isik arendab kui takistusi emotsionaalse ärrituse vastu. See viib keha rigiidsusele ja emotsionaalse kontakti puudumisele.

7 segmenti ehk 7 piirkonda kehas Reichi poolt defineerituna on:

 1. Okulaarne piirkond: Kõik silmalihased ja silmamunad, otsmik, põsed, pealuu, meelekohad ja ajus olev nägemiskeskus.
  Emotsionaalne väljendus: kahtlused, meelelahutus, põlgus, eemalehoidmine, kaitse, võitlus, viha, kurbus.
 2. Oraalne piirkond: Suu, lõug, nina, lõualuu, kõrvad.
  Emotsionaalne väljendus: põlgus, vastikustunne, igatsemine, iha, hirm, valu, viha, ühendatus, eneseteadlikus ja kohalolu
 3. Kaela piirkond: Sügavad kurgulihased, keel ja keelelihased.
  Emotsionaalne väljendus: enesehaletsus, abitus, igatsus, haiget saamine, hirm, valu, raev, vabadus, loovus, eneseväljendus.
 4. Rindkere piirkond: Intekosaallihased, suured rinnalihased, õlalihased, õlga ümbritsevad lihased ja skapulaarlihased, käed, süda ja kopsud.
  Emotsionaalne väljendus: sügavad tunded südamest, kurbus, leinamine, igatsus, armastus, hirm, raev, viha, rõõm.
 5. Diafragma piirkond: Diafragma, magu, päikesepõimik.
  Emotsionaalne väljendus: valu ja nauding, diafragma blokeering on märkimisväärne, kuna lõikab ära kõik alumise piirkonna aistingud ja tunded nagu seksuaalsed tunded, erutus, jõu-, võimu tunne, viha, raev, ärevus, terror, paanika, nauding.
 6. Kõhuõõne piirkond: Alumistest ribidest kuni vaagna ülemise servani.
  Emotsionaalne väljendus: valu, hirm, nauding, usaldus, toitumisega seotud tunded, keskne lõdvestus.
 7. Vaagna piirkond: Peaaegu kõik vaagnalihased ja jalad.
  Emotsionaalne väljendus: seksuaalsed tunded ja ärritus, võimu tunne, viha, raev, ärevus, terror, paanika, nauding.

BBTRS ® teraapiaseansil on võimalik puhastada need 7 keha-meele pingevööd ja vabaneda traumadest. Sul on võimalus hakata oma elu nautima uues kvaliteedis. BBTRS ® -is keskendume pingepiirkondade süsteemsele vabastamisele ülevalt alla. See loob võimaluse allasurutud ja seotud seksuaalenergia ülestõstmiseks.

Energia olemus on alati liikumine. Just nagu vesi voolab seal, kus tal on võimalik ning seepärast ongi nii oluline puhastada energiale tema liikumiseks tee. Kui vabastame selle liikumise teekonna, vabastades lihaspinged, puhastuvad selle protsessiga ka emotsionaalsed blokeeringud. See ongi see trauma vabastamise olemus.

On vähesed juhtumid, kus BBTRS praktika on vastunäidustatud. Need on minu seanssidel:

 • Kõrgvererõhu tõbi
 • Epilepsia
 • Rasedus
 • Antidepressanide, narkootikumide ja alkoholi mõju all viibimine
 • Seljaaju kahjustused
 • Song
 • Isik on alla 16 aasta vana

Tingimuslik vastunäidustus on emotsionaalse ebastabiilse isiksuse häire korral.

Kümnel BBTRS-i eraseansil osalenu tagasiside:

Kogemus oli väga võimas, esimese seansi alguses oli harjumatu suu kaudu hingata. Mõne minutiga oli see barjäär ületatud ja tundsin kuidas selline hingamine käivitab kehas protsessid mida ma pole varem kunagi tundnud, see oli täielik keha pingetest vabastamise kogemus. Järgmised seasid läksid väga libedalt, kogemus mis ma igalt seansilt sain oli vapustav. Jõudsin iga seansiga järjest rohkem lähemale oma keskmele, mõtlemine läks selgemaks ja võimatuna tunduvad tegevused muutusid  kättesaadavaks. Füüsilises plaanis muutusid häälepaelad tugevamaks ja uljalt krooli ujudes sain hingamise täielikult paika. Kokkuvõttes hea kogemus, soovitan soojalt kõigile kes julgevad ja veel kahtlevad, võtta vastu see väljakutse.
Uku
Ettevõtja

KOGU PROTSESS ALGUSEST LÕPUNI

SOOVITUSED PÄRAST SEANSSI

 1. Vali endale sobiv toode
 2. Kliki “Broneeri” või “Maksa täissummas” nupule, mis viib sind ostukorvi
 3. Ostukorvi lehel saad lisada ja eemaldada tooteid, ning seejärel minna kassasse
 4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
 5. Tellimus on kinnitatud, kui oled tasunud teenuse broneerimistasu või täissumma
160
120€/tund
 • Seanss kestab 1,5 - 2 tundi
 • Hetkel järjekord 4-6 nädalat (erakorraline seanss võimalik nädala jooksul)
 • BBTRS® on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest
 • Puhastab keha-meelesüsteemi füüsilistest, emotsionaalsetest ja mentaalsetest blokeeringutest
 • Peale seeria seansside toimumist võib võtta 2-3 kuud, et uued närviühendused muutuksid püsivateks
 • Heiki Tomsoni teraapiatoad asuvad Viljandi kesklinnas, Tartus ja Tallinnas. Lisainfo asukoha kohta saadetakse e-mailile aja broneerimisel.
 • Esimesed rakutasandi muutused toimuvad koheselt, teised 24-48 tunni jooksul peale seanssi

Vabastava hingamise või BBTRS-i 8 korra kaart

1440
1260€
 • Seanss kestab 1,5 - 2 tundi
 • Hetkel järjekord 4-6 nädalat (erakorralise seansi puhul võimalus nädala jooksul)
 • BBTRS® on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest lähenemisest pehmetele kudedele ja Peter Levine trauma tervendamise mudelitest
 • 8 seansist koosnev teraapiapakett, mis puhastab kõiki keha energia keskuseid ning avardab seksuaalenergia voolamist keha-meelesüsteemis
 • Puhastab keha-meelesüsteemi füüsilistest, emotsionaalsetest ja mentaalsetest blokeeringutest
 • Heiki Tomsoni teraapiatoad asuvad Viljandi kesklinnas, Tartus ja Tallinnas. Lisainfo asukoha kohta saadetakse e-mailile aja broneerimisel.
 • Esimesed rakutasandi muutused toimuvad koheselt, teised 24-48 tunni jooksul peale seanssi
 • Peale seeria seansside toimumist võib võtta 2-3 kuud, et uued närviühendused muutuksid püsivateks