Teadliku Hingamise Õpituba Võti 3

Elu on hinnaline kingitus. Me elame omaette ja me elame koos teistega. Väga sageli me hoolime teistest rohkem, hüljates iseenda... ja kui me hoolime endast, lülitame teised välja. Ometi me oleme kõik üks. Nii et me peame õppima austama tõelist iseennast, samal ajal tunnetades ning austades oma ühendust teistega.

Hingamine on sild. See on jõud, mis juhib meid iseendani ja meie allikasse. Hingamine äratab meis võimsa peenenergia, mis täidab ja ümbritseb kõiki ja kõike. Avanedes ja alistudes selle energiale me leiame ennast kodus - puhta olemise- ja ekstaažiseisundis. Su imekaunis keha on väravaks õndsusesse, mis on sinu sünniõigus.

Õpitubade sari „Võti“ on kolmeosaline teadliku hingamise õppeprogramm, mis annab sulle võtmeteadmised, kuidas samm-sammult vabaneda stressist, pingetest, blokeeringutest ja piiravatest uskumustest teadliku hingamise abil. Teeme nii sügavaid hingamispraktikaid kui õpime igapäevaseid operatiivseid hingamistehnikaid.

Õpitubade seeria „Võti“ eesmärk on ühendada osalejad oma kõrgema potentsiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ning aidata leida igale osalejale personaalselt efektiivsed hingamistehnikad.

Tule koge ja õpi teadliku hingamist, et juhtida enda keha meelesüsteemi ja vabastada oma täielik potentsiaal.

Tõeline maagia juhtub siis, kui sa integreerid selle kogemuse oma eluga, ja need töötoad näitavad sulle, kuidas seda teha.

Selle workshopi fookus on füüsiliste, emotsionaalsete ja mentaalsete kannatuste vabastamisel keha-meelesüsteemist. Kuidas toime tulla nii füüsilise kui emotsionaalse valuga? Kuidas toime tulla raske haiguse või leinaga? Kuidas mõelda kastist väljas? Kuidas kogeda rohkem naudinguid? Õpime tehnikaid, mis nihutavad personaalsete võimete piire.

Saad teada palju olulisi detaile, mida kasutada nii enda, kui oma lähedaste tervise parandamiseks.

Pilt 4

Hingamine on kõige võimsam vahend, mis meil on.  See on jõud üles ärkamiseks planeedil just praegu. Iga hingetõmme mis teeme on võimalus teadvele tulekuks.. iga hingetõmme mis teeme on võimalus lõdvestumiseks, vabaks laskmiseks ja avardumiseks. Hingamine on kõige intiimsem puudutus eksistensi juures… Enamus meist on raskustega alustanud hingamise väe avastamist kui vahendit, muutmaks sügavamaks lähedust iseenda ja meie eksisentsi kui sellisega.  Siin on palju ruumi elurõõmuks meie sees, just meie kehas – kui me avaneme rohkem sügavamalt oma hingamises.

See kursus on mõeldud:

💙 Kõigile, kes investeerivad isiklikku tervenemisse, kasvu ja transformatsiooni. Varasem teadlik hingamise kogemus ei ole vajalik.

💙 Kõigile, kes on huvitatud saamaks professionaalseid oskusi töötamiseks hingamise ja keha- meelesüsteemi vabastamisest psühhilistest, füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest ning blokeeringutest.

💙 Joogaõpilastele ja -õpetajatele, arstidele, treeneritele, terapeutidele ja teistele praktikutele.

Töötuba on eesti keeles, kestab reedel 18.00-20.30 ja laupäeval 9.30-17.30.

Sa saad praktiseerida ja ise veenduda, kuidas erinevad hingamisharjutused sulle sobivad – 70% ajast tegeleme praktikaga.

Õpitoas "VÕTI 3: Füüsiline ja emotsionaalne tervis" õpid sa:

 • Kuidas meie keha-meelesüsteem on seotud kannatuste ja haigustega?
 • Milliseid võimalusi pakub hingamisteraapia inimese tervenemiseks?
 • Kuidas puhastada ja tasakaalustada enda meeleseisundeid?
 • Kuidas luua sügavaid ja kestvaid muutuseid oma füüsilises ja vaimses tervises?
 • Mis on võtmeelemendid hingamisteraapia juures?
 • Kuidas teadliku hingamisega pakkuda tuge oma lähedastele?

Mida kaasa võtta?

 • Mugavad riided
 • Märkmik ja pliiats
 • Kerged snäkid, kui soovid
 • Avatud meel

Heiki Tomsonist...

Heiki Tomson on hingamistreener- ja terapeut. Praktiseerinud teadliku hingamist 2014 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 6 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Nisarga Eryk Dobosz´i käe all Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

Ajakava:

Eelnev jooga või meditatsiooni kogemus pole tingimata vajalik õpitoas osalemiseks. Sellesse õpituppa on oodatud kõik, oled oodatud ka oma päris esimest teadlikku hingamiskogemust saama.

HOIATUS: Teadliku hingamise praktikaid ei soovitata neile, kellel on haige süda, epilepsia, maohaavandid, seljaajukahjustused või song.

"Kui muutub sinu seisund, muutub ka sinu hingamine. Kuid samamoodi saad hingamist juhtides muuta ka oma seisundit! Seepärast kutsutakse teadlikku hingamist kui võimalust häkkida oma närvisüsteemi, ajju ja immuunsüsteemi."
Dan Brulé
Hingamismeister

Möödunud aasta õpituba „VÕTI 1“ osalejate tagasiside:

 1. Vali endale sobiv pilet 
 2. Kliki “Broneeri” või “Maksa täissummas” nupule, mis viib sind ostukorvi
 3. Ostukorvi lehel saad valida piletite arvu ja minna kassasse
 4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
 5. Tellimus on kinnitatud, kui oled tasunud kursuse broneerimistasu või täissumma

VÕTI 3

Saadaval 11 kohta.
135
 • Toimumiskoht- ja aeg: 28-29. veebruaril Go Yoga (Narva mnt 7d, Tallinn)
 • 10,5 tundi teadliku hingamise teooriat ja praktikat (30:70) Heiki Tomsoni juhendamisel
 • Kaasa harjutuste juhend
 • Konsultatsioon isikliku praktika osas
 • Pauside ajal serveerime vett, teed ja kuivatatud puuvilju

Dan Brulé audiokursus Moodul 2+1

200
 • Üle 6 tunni professionaalset teadliku hingamise õpetust Dan Brulélt
 • Õppemetoodika juhend
 • Eluaegne ligipääsu garantii

Kursusele oled registreeritud, kui tasud broneerimistasu 25 eurot.

KONTAKT

Picture of Heiki Tomson

Heiki Tomson

Teadlik Hingamine OÜ

Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 5099920