Teadliku Hingamise Õpituba Võti 1

„Hingamine on ainus süsteem meie kehas, mis on samaegselt täiesti automaatne ja meie kontrolli all. See ei ole looduse õnnetus ega juhus, vaid meie võimalus juhtida oma evolutsiooni!

Igal psühholoogilisel, emotsionaalsel ja füsioloogilisel seisundil on vastav hingamisrütm. Meie hingamine rahuseisundis on erinev hingamisest stressiseisundis.

Kui me juhime oma hingamist, juhime oma tähelepanu, fookust ja elujõudu. Kontroll hingamise üle on kontroll iseenda üle. Teadlikkus hingamisest on teadlikkus iseendast.“

Õpitubade sari „Võti“ on kolmeosaline teadliku hingamise õppeprogramm, mis annab sulle võtmeteadmised, kuidas samm-sammult vabaneda stressist, pingetest, blokeeringutest ja piiravatest uskumustest teadliku hingamise abil. Teeme nii sügavaid hingamispraktikaid kui õpime igapäevaseid operatiivseid hingamistehnikaid.

Õpitubade seeria „Võti“ eesmärk on ühendada osalejad oma kõrgema potentsiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ning aidata leida igale osalejale personaalselt efektiivsed hingamistehnikad.

Tule koge ja õpi teadliku hingamist, et juhtida enda keha meelesüsteemi ja vabastada oma täielik potentsiaal.

Tõeline maagia juhtub siis, kui sa integreerid selle kogemuse oma eluga, ja need töötoad näitavad sulle, kuidas seda teha.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi vabastamiseks ja ärevuse elimineerimiseks. 

Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meele süsteemist ja see on võti, mis äratab üles sinu enda tervendamise võime ja loova energia. Kui õpid selgeks need põhiteadmised, siis saad sa salakoodi mõistmaks kõiki iidseid hingamise traditsioone ja meetodeid.

Bavani - 14

Erinevatel hingamistehnikatel (sufi, pranayama, vabastav ja spirituaalne hingamine, Dan Brulé õpetus) põhinev kursus annab sulle sobilikud tööriistad, ja nii saad luua kiireid muutuseid oma igapäeva- ja tööelus.

See kursus on mõeldud:

💙 Kõigile, kes investeerivad isiklikku tervenemisse, kasvu ja transformatsiooni. Varasem teadlik hingamise kogemus ei ole vajalik.

💙 Kõigile, kes on huvitatud saamaks professionaalseid oskusi töötamiseks hingamise ja keha- meelesüsteemi vabastamisest psühhilistest, füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest ning blokeeringutest.

💙 Joogaõpilastele ja -õpetajatele, arstidele, treeneritele, terapeutidele ja teistele praktikutele.

Töötuba on eesti keeles, kestab reedel 18.00-20.30 ja laupäeval 9.30-17.30.

Sa saad praktiseerida ja ise veenduda, kuidas erinevad hingamisharjutused sulle sobivad – 70% ajast tegeleme praktikaga.

Õpitoas "VÕTI 1" õpid sa:

 • Kuidas puhastada ja tasakaalustada energiaid enda sees?
 • Kuidas vabastada oma keha peavaludest, unehäiretest, liigesevaludest, mäluprobleemidest ja stressist?
 • Kuidas sügavalt lõdvestuda?
 • Kuidas lõdvestuda ärevuses, stressiseisundis ja emotsionaalse ülekuumenemise korral vabaneda ärevusest ja hirmudest?
 • Kuidas vabaneda unehäiretest?
 • Kuidas tõsta 20 min hingamisega energiataset, et tunned nagu oleksid 8h maganud?
 • Kuidas tõsta oma energiataset ja oluliseks esinemiseks ettevalmistuda?

Ajakava:

Eelnev jooga või meditatsiooni kogemus pole tingimata vajalikud õpitoas osalemiseks. Sellesse õpituppa on oodatud kõik, oled oodatud ka oma päris esimest teadlikku hingamiskogemust saama.

HOIATUS: Teadliku hingamise praktikaid ei soovitata neile, kellel on haige süda, epilepsia, maohaavandid, seljaajukahjustused või song.

Õpituba “VÕTI 2” toimub 6-7. detsembril. RAHU JA VÄGI. Käsitleme inimese hingamise ja närvissüsteemi füsioloogiat.. Fookus on teadlikkusel ja lõdvestusel. Mis juhtub meie organismis tegelikult kui me hingame teadlikult? Kuidas luua sügavam kohaolu oma südames? Kuidas ühilduda planeedi elava energia väljadega?

Õpituba “VÕTI 3” toimub 28-29. veebruaril. FÜÜSILINE JA EMOTSIONAALSETE KANNATUSTE TERVENEMINE LÄBI HINGAMISE. Fookus on füüsiliste, emotsionaalsete ja mentaalsete kannatuste vabastamisel keha meeles süsteemist. Kuidas toime tulla nii füüsilise kui emotsionaalse valuga? Kuidas toime tulla raske haiguse või leinaga? Kuidas mõelda kastist väljas? Kuidas kogeda rohkem naudinguid? Õpime tehnikaid, mis nihutavad personaalsete võimete piire.

"Kui muutub sinu seisund, muutub ka sinu hingamine. Kuid samamoodi saad hingamist juhtides muuta ka oma seisundit! Seepärast kutsutakse teadlikku hingamist kui võimalust häkkida oma närvisüsteemi, ajju ja immuunsüsteemi."
Dan Brulé
Hingamismeister

Möödunud aasta õpituba „VÕTI 1“ osalejate tagasiside:

 1. Vali endale sobiv pilet 
 2. Kliki “Broneeri” või “Maksa täissummas” nupule, mis viib sind ostukorvi
 3. Ostukorvi lehel saad valida piletite arvu ja minna kassasse
 4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
 5. Tellimus on kinnitatud, kui oled tasunud kursuse broneerimistasu või täissumma

VÕTI 1

Saadaval 10 kohta.
135
 • Kaasa harjutuste juhend

VÕTI 1 + 2 + 3

Kolmikpilet.
330
 • Kaasa kõigi kolme töötoa harjutuste juhendid

Kursusele oled registreeritud, kui tasud broneerimistasu 25 eurot.

KONTAKT

Picture of Heiki Tomson

Heiki Tomson

Teadlik Hingamine OÜ

Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 5099920