Retriit

TEADLIKU HINGAMISE RETRIIT "STRESSIVABALT SALEDAKS"

Soovid kahe kuuga kaalust alla võtta kolm kilo? Neli kilo? Kuus kilo? PÄRISELT? Kas teadsid, et hingamispraktikatega on võimalik aktiveerida teadlikult oma keha näärmete ja elutähtsate organite tööd ja muuta kehakaalu alandamine nauditavaks kogemuseks? See retriit on neile, kes soovivad puhata varasügisese Lõuna-Eesti looduse rüpes ja lubada endal kahe kuuga stressivabalt saleneda. TULE ÜKSI VÕI KOOS KAASLASEGA!
Hingamispraktikad lähendavad ja ühendavad inimesi. Me vaatame ausalt endale otsa - naerame ja nutame, teeme suitsusauna ja ujume privaatses järves. Toitume tervislikult ja rikkalikult. Sul on võimalik armastavas ja hoitud ruumis lõõgastuda erinevate hingamispraktikate saatel.
HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise workshope ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.
Teadlikust hingamisest saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein, jne.

Tule kogema ja avastama teadliku hingamise potentsiaal oma elus ning muutu hingerahu ja tõelise muutuse meistriks!

 m

Eelmistel retriidil osalejate tagasiside