Seminar

TEADLIKU HINGAMISE RETRIIT „STRESSIVABALT SALEDAKS“

See kolme päevane retriit on mõeldud naistele ja meestele, kes väärtustavad inimeseks olemise ilu, valu ja võlu ning soovivad stressivabalt saleneda. Soovid kahe kuuga kaalust alla võtta kolm kilo? Neli kilo? Kuus kilo? Kas teadsid, et hingamispraktikatega on võimalik aktiveerida teadlikult oma keha näärmete ja elutähtsate organite tööd ja muuta kehakaalu alandamine nauditavaks kogemuseks? See retriit on neile, kes soovivad maalilise Otepää varasügisese looduse rüppes lubada eufoorilist kosutust läbi teadliku hingamise praktikate, toitumisterapeudi juhendamise ja vegan toidu nii oma kehale, kui vaimule.

Truuta puhkemaja

Truuta puhkekompleks

Hingamisega on võimalik maha rahustada meel, kuna meel järgib hingamist. Pole saladus, et kõik meid ümbritsev on energia. Mõtted meie peas on energia. Sinna, kuhu me oma tähelepanu suuname, sinna voolab ka meie energia. Sul on võimalik  hoolivas ja hoitud keskkonnas lõõgastuda erinevate süvalõdvestavate ja eufooriliste hingamispraktikate saatel. Praktiseerime India vanima joogainstituudi – Kaivalyadhama Yoga Institute hingamispraktikate süsteemi, mis on erakordselt lihtne ja tõhus energeetiline praktika kiireks salenemiseks. Teeme ka Puhta Tervise Sageduse hingamist, mis on tänapäeval uus kätte saadav 8. teadvustasandi füüsilis-vaimne potentsiaal paljudele. 

Paljusid niinimetatud keha ja meele tahtmatuid, automaatseid või alateadlikke tegevusi saab teha teadlikult ja tuua meie kontrolli alla. Nii saab mõjutada keha ainevahetust ja automaatseid harjumusi. Kui omandame oskuse kontrollida ja juhtida oma meelt, siis omandame oskuse juhtida ja ümber häälestada väga sügavaid ja võimsaid energiaid.

Teadliku Hingamise Instituudi hingamise retriidi STRESSIVABA SALENEMINE külaliseks on toitumisterapeut ja koolitaja RIINU RÄTSEP. Riinu jagab teile oma kogemusi ja soovitusi stressivabaks salenemiseks teekonnal püsivate tulemusteni.

IMG_20220327_125534_resized_20220331_065441810

Praktikad toimuvad avaras joogamajas

TULE ÜKSI VÕI KOOS KAASLASEGA! Hingamispraktikad lähendavad ja ühendavad inimesi. Me naerame ja valame mõne pisara, teeme suitsusauna ja ujume privaatses järves. Toitume teadlikult ja rikkalikult. Sul on võimalik armastavas ja hoitud ruumis lõõgastuda erinevate süvalõdvestavate hingamispraktikate saatel. Retriidil jagatakse selgitusi oma praktikate tegemiseks. Kui tegeled spordi või teraapiaga, siis saate seminaril õpitut integreerida oma treeningtegevusse ja igapäeva töösse.

NB! Eelnev jooga, hingamispraktikate tegemise või mediteerimise oskus pole retriidil osalemise eelduseks.

Truuta suitsusaun

Truuta suitsusaun

Saad teada:

 • Kuidas läbi hingamistehnikate tõsta oma stressitaluvust ja avardada oma mugavustsooni?
 • Millised praktikad puhastavad keha rakutasandil ning tasakaalustavad nii füüsilist keha, kui psühhikat
 • Kuidas võtta kontrolli alla ja vabaneda emotsionaalsest söömisest?
 • Kuidas taastuda tippsooritusest või ebaõnnestumisest
 • Kuidas teadlikult ülesehitada oma kehatasandi tervendavat toimimist läbi hingamise?

Teadliku Hingamise Instituut on Global Professional Breathwork Alliance partner. THI õppetöös järgitakse Global Professional Breathwork Alliance hingamistöö õppe soovitusi ja eetikakoodeksit. Saad maitsta maailma juhtivate teadliku hingamise ekspertide (Dan Brulé, Leonard Orr, Osho Rajneesh, Sudir Tiwari) hingamistehnikaid.
Lisaks harjutuste lehele saad kingitusena kaasa tasuta retriidi stressivaba salenemist toetava toidumenüü (väärtusega 25€).

Truuta joogamaja

Joogamaja

Retriidi päevakava:

REEDE

17.00 – Kogunemine, majutus
18.00 – Õhtusöök
19.00 – Avamisring
22.00 – Teeõhtu

LAUPÄEV

8.30 – Hommikupraktika
9.30 – Hommikusöök
10.00 – Kaivalyadhama Yoga Instituudi pranayama tutvustus
12.00 – Stressivaba salenemine – teekond püsivate tulemusteni
14.00 – Lõuna
15.00 – Pingeid vabastav ja naudinguid pakkuv vabastav hingamine
17.00 – Suitsusaun
19.00 – Õhtusöök
20.00 –  Jagamine
22.00 – Üllatus ☺

PÜHAPÄEV

9.00 – Puhta Tervise Sageduse hingamispraktika – kas uue ajastu Tervisekassa nurgakivi?
10.00 – Hommikusöök
11.00 – Kaivalyadhama Yoga Instituudi pranayama
13.00 – Lõuna
14.00 – Lõdvestumine eksaasi – Vivationi hingamine
16.00 – Laagri lõpetus

NB! Pea meeles, et ajakava ja teemade käsitlus on paindlik. See sõltub hetke energiast ja ennekõike osalejatest ja nende protsessidest. Siia võivad tulla muudatused.

274263288_921243401869916_18861656029818113_n

Foto biohäkkerite energiaretriidilt 2021

Immuunsüsteemi tugevdamine pole tänapäeval, mitte jõuga pingutamine vaid oskus lõdvestuda, ennast psühhiliselt kaitsta, võime hoida fookust ja meeleseisundite regulatsioon. Teadlik hingamine on võti sellise eneseregulatsiooni saavutamiseks.

-Heiki Tomson-

Retriit ja hingamispraktikad on juhendatud Heiki Tomsoni poolt. Stressivaba salenemise kogemusi ja väärtuslikke salenemist toetavaid psühhotehnikaid jagab Riinu Rätsep. Sellel retriidil arutleb Riinu teemadel, kuidas oma kehaga sõbraks saada ja jääda, milliseid takistusi elu sel teel ette viskab, kuidas neid takistusi märgata ja ületada, millistesse müütidesse või alateadlikkesse paradigmadesse oleme kinni jäänud ja kuidas neist lahti lasta, teadlik kohalolek märkamaks korduvaid mustreid, emotsioonide toitmine.

Hingamislaulupidu Põlvamaal Valgemetsas, 20.08.2022
HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Heiki hingekodu on 8. teadvus dimensiooni tasandil. Ta on praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi ja õppinud hingamistööd Binnie A Dansy´lt. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise töötubasid ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.
Riinu finshis (1)
RIINU RÄTSEPA saab kirjeldada lühidalt 3 sõnaga: TOITUMINE, SPORT JA ENESEARENG. Riinu on toitumisterapeut, kellel lisaks teadmistele ka kogemuslugusid pea igast eluvaldkonnast. Suure pühendumise ja teadlikkusega võtab ta ette elus pakutavad seiklused ja väljakutsed. Toitlustuse valdkonnas on Riinu tegutsenud üle 25 aasta ja teadmisi jaganud läbi põnevate koolituste 17 aastat. Noorena saadud spordipisik on teda taas nakatanud ning Riinu paneb oma füüsise ja vaimu proovile seiklusspordis nagu 100 km Võhandu maraton, Taliharja Vanakuri, Ironman 70,3, maastikumaraton, tali- ja pikamaaujumine jms. Hingelähedased teemad on talle enese hoidmine ja toetamine, järjepidev elusaladuste avastamine, just selleks, et olla terve, vitaalne ja nautida elamise kergust.

Eelmistel retriidil osalejate tagasiside

Tule kogema teadliku hingamist, et juhtida enda keha-meelesüsteemi ja vabastada oma täielik potentsiaal. Tõeline maagia juhtub siis, kui sa integreerid selle kogemuse oma igapäeva ellu, ja see retriit näitab sulle, kuidas seda teha.

MILLAL?
23.-25. september 2022
Retriit algab reedel 18.00. L 9-19 ja P 10-17. Retriidil on 15 min teepausid ja 60min lõunapaus.

ASUKOHT
Truuta (Otepää lähistel), Valgamaa www.truuta.ee

1. RETRIIDI TASU
295€

1. Vali endale sobiv pilet
2. Kliki “Maksa” või nupule
3. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
4. Oled retriidi osaleja, kui oled tasunud broneerimistasu (50€) või täissumma (295€).

Teadliku hingamise retriit: STRESSIVABALT SALEDAKS

333
295
 • Teadliku hingamise teooriat ja praktikat (30:70) Heiki Tomsoni juhendamisel
 • Ööbimine naistel 2 tubades, meestel pööningul ühistoas
 • Praktikaks vajalikud vahendid on kohapeal olemas
 • Tervislik vegan toit (6 toidukorda)
 • Kaasa stressivaba salenemist toetav 2 kuune hingamisharjutuste programm
 • Seminari läbimise tunnistus
 • Kingituseks salenemis toetavad ja kiudainerikad toidu retseptid (väärtus 25€)

Oled seminarile registreeritud kui osaluspanus on tasutud. Seminarile mitteilmumisel osaluspanust ei tagastata. Seminari ära jäämisel korraldajast tingituna tagastatakse osaluspanus 100% ulatuses

KONTAKT

Picture of Heiki Tomson

Heiki Tomson

Teadlik Hingamine OÜ

Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 5099920