Seminar

HINGAMISE NÄDALALÕPU RETRIIT „KEVAD SÜDAMES“

See kolme päevane retriit on mõeldud nii meestele, kui naistele, kes väärtustavad inimeseks olemise ilu, võlu ja valu ning soovivad kogemusi teadliku hingamise kohta. See retriit on neile, kes soovivad maalilise Otepää varakevadise looduse rüpes puhata ja lubada eufoorilist kosutust nii oma kehale, kui vaimule.

Truuta puhkemaja

Truuta puhkekompleks

Hingamisega on võimalik maha rahustada meel, sest meel järgib hingamist. Pole saladus, et kõik meid ümbritsev on energia. Mõtted meie peas on energia.. Sinna kuhu me oma tähelepanu suuname, sinna voolab ka meie energia. Vabastame füüsilist keha valudes, pingetetest ja stressist. Vabastame emotsionaalset keha, et tunda ennast elusa ja tervena. Vabastame mentaalset keha mõttevadast ja piiravatest uskumustest. Praktiseerime avardava hingamise kuute praktikat, mis võimaldavad kehas vastu võtma hakata 8. teadvusdimensiooni ülimalt puhast ja sügavalt tervendava toimega energiat.

Paljusid niinimetatud keha ja meele tahtmatuid, automaatseid või alateadlikke tegevusi saab tegelikult teha teadlikult ja tuua meie kontrolli alla. Kui me omandame oskuse kontrollida ja juhtida oma meelt, siis me omandame oskuse juhtida ja ümber häälestada väga sügavaid ja võimsaid energiaid.

Sul on võimalik armastavas ja hoolivas keskkonnas lõdvestuda ja lõõgastuda erinevate süvalõdvestavate ja eurooriliste hingamispraktikate saatel. Teeme ka ühe suguvõsaliinide toimist puhastava ja sügaval ühendava hingamispraktika, mis aitab taastada lähedust ja ühtekuuluvustunnet oma vanematega. Praktiseerime varju teadvusest pimedus teadvusesse astumise praktikaid, mis aitavad vabaneda kollektiivteadvuse madalasageduslike energiate mõjust oma elus. Lisaks teeme maandavaid ja eluenergiat konsentreerivaid harjutusi looduses.

IMG_20220327_125534_resized_20220331_065441810

Praktikad toimuvad avaras joogamajas

TULE ÜKSI VÕI KOOS KAASLASEGA! Hingamispraktikad lähendavad ja ühendavad inimesi. Me nutame ja naerame, teeme suitsusauna ja ujume privaatses järves. Varuks on üllatused… Toitume tervislikult ja rikkalikult. Sul on võimalik armastavas ja hoitud ruumis lõõgastuda erinevate süvalõdvestavate hingamispraktikate saatel. Retriidil jagatakse selgitusi oma praktikate tegemiseks. Kui tegeled spordiga, siis saate seminaril õpitut integreerida oma treeningtegevusega. Kui olete terapeut või perearst siis saate õpitut integreerida oma igapäeva tööga.

NB! Eelnev jooga, hingamispraktikate tegemise või mediteerimise oskus pole kursusel osalemise eelduseks.

Truuta suitsusaun väljast

Truuta suitsusaun

Saad teada:

 • Kuidas läbi hingamistehnikate tõsta oma stressitaluvust ja avardada oma mugavustsooni?
 • Kuidas hingamisega välja lülitada või transformeerida negatiivseid mõtteid, emotsioone, harjumusi?
 • Kuidas teadliku hingamisega teadvustada ja lahustada alateadlike väljendamata tundeid?
 • Kuidas püsida teadlikult enesekindluse ja elurõõmu sagedusel?
 • Kuidas parandada suhteid oma vanematega ja lähedastega?
 • Kuidas teadlikult välja astuda valgusmaatriksist pimedus teadvusesse ja hakata elama elu teadlikult mitme dimensionaalselt?

Teadliku Hingamise Instituut on Global Professional Breathwork Alliance partner. THI õppetöös järgitakse Global Professional Breathwork Alliance hingamistöö õppe soovitusi ja eetikakoodeksit. Saad maitsta maailma juhtivate teadliku hingamise ekspertide (Dan Brulé, Leonard Orr, Osho Rajneesh, Sudir Tiwari, Ela Manga, Brian Mac Kenzie, Jim Morningstar, Barnet Bain, Samantha Skelly) hingamistehnikaid. Mitmed teemakäsitlused on juhendaja enda isikliku kogemuse ja tunnetuse jagamine loovas võtmes kõigi ja kõige kõrgemaks hüvanguks. Lisaks harjutuste lehele saad kingitusena kaasa tasuta retriidi audiosalvestuse (väärtusega 25€).

Truuta joogamaja

Joogamaja

Retriidi päevakava:

REEDE

17.00 – Kogunemine, majutus
18.00 – Õhtusöök
19.00 – Avamisring
22.00 – Rahustav teeõhtu

LAUPÄEV

8.30 – Hommikupraktika
9.30 – Hommikusöök
10.00 – Hingamispraktikad stressi, ärevuse, hirmu lahustastamiseks igapäevaelus
12.00 – Tänapäeva tähtsaim oskus  – lõdvestumine intensiivsusesse
14.00 – Lõuna
15.00 – Kuidas lahustada hingamisega kollektiivteadvuse varju endas?
16.30 – Pingeid vabastav ja naudinguid pakkuv vabastav hingamine
19.00 – Õhtusöök
20.00 –  Suitusaun, jagamine
22.00 – Üllatus ☺

PÜHAPÄEV

8.30 – Hommikupraktika (looduses)
10.00 – Hommikusöök
11.00 – Avarduva hingamise  praktikad (võimalusel looduses)
13.00 – Lõuna
14.00 – Suguvõsaliinide tähtsus.Suhe isaga ja puhtad suhted. Sugulussuhteid tervendav hingamispraktika.
16.00 – Laagri lõpetus

IMG_20220327_163817_resized_20220331_065440748

Märtsi hingamisretriidiidi lõpukaadrid 2022

Immuunsüsteemi tugevdamine pole tänapäeval, mitte jõuga pingutamine vaid oskus lõdvestuda, ennast psühhiliselt kaitsta, võime hoida fookust ja meeleseisundite regulatsioon. Teadlik hingamine on võti sellise eneseregulatsiooni saavutamiseks.

-Heiki Tomson-

Retriit ja hingamispraktikad on juhendatud Heiki Tomsoni poolt.

HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise workshope ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potentsiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

Eelmistel retriidil osalejate tagasiside

Tule kogema teadliku hingamist, et juhtida enda keha-meelesüsteemi ja vabastada oma täielik potentsiaal. Tõeline maagia juhtub siis, kui sa integreerid selle kogemuse oma igapäeva ellu, ja see retriit näitab sulle, kuidas seda teha.

MILLAL?
13.-15. mai 2022
Retriit algab reedel 18.00. L 9-19 ja P 10-17. Retriidil on 15 min teepausid ja 60min lõunapaus.

ASUKOHT
Truuta (Otepää lähistel), Valgamaa www.truuta.ee

1. RETRIIDI TASU
250€

1. Vali endale sobiv pilet
2. Kliki “Maksa” või nupule
3. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
4. Oled retriidi osaleja, kui oled tasunud broneerimistasu (50€) või täissumma (250€).

Teadliku hingamise retriit: KEVAD SÜDAMES

€333
250
 • Teadliku hingamise teooriat ja praktikat (30:70) Heiki Tomsoni juhendamisel
 • Konsultatsioon isikliku praktika osas
 • Ööbimine naistel 2 tubades, meestel pööningul ühistoas
 • Praktikaks vajalikud vahendid on kohapeal olemas
 • Tervislik toit (6 toidukorda)
 • Seminari läbimise tunnistus
 • Kingituseks seminari audiosalvestus (väärtus 25€)

Oled seminarile registreeritud kui osaluspanus on tasutud. Seminarile mitteilmumisel osaluspanust ei tagastata. Seminari ära jäämisel korraldajast tingituna tagastatakse osaluspanus 100% ulatuses

KONTAKT

Heiki Tomson

Heiki Tomson

Teadlik Hingamine OÜ

Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 5099920