TEADLIKU HINGAMISE ONLINE KURSUS

19. APR. – 24. MAI.

„Lõdvestumine intensiivsuses“


Kuidas hingata tänapäeval nii, et säilitada suurepärane füüsiline ja vaimne tervis?

See kursus on inspireeriv paljudele, kes soovivad oma igapäevaelu toimetulekut parandada. Osalejal tekib terviklik pilt, kuidas oma hingamist natukene muutes luua endale täiesti teine elukvaliteet. See kursus jagab praktilist ja lihtsalt mõistetavat tervise alast väärt infot 8 aastase kogemusega teadliku hingamise praktiku ja terapeudi poolt.

Avame kursusel kohti, mida avalikes õpetustes sageli ei räägita, kuid mille teadlik kasutuselevõtt loob praktikule tuntava eelise.
HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise workshope ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

Teadlikust hingamisest saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein, jne.

Tule kogema ja avastama teadliku hingamise potentsiaal oma elus ning muutu hingerahu ja tõelise muutuse meistriks!

 m

Eelmistel kursustel osalejate tagasiside