Binnie Dansby kursus

TEADLIKU HINGAMISE  KURSUS
“Külluslikku ellu hingamise KUNST”
BINNIE DANSBYGA

„Algallika Protsess ja Hingamistöö on filosoofia ja praktika, mis tervendab inimese ennast piiravaid esmaseid otsuseid, mida tegime olles emaüsas, esimese hingetõmbe ajal ja väärtuslikel hetkedel kohe peale sündi. Need otsused on salvestunud alateadlike uskumustena, mis loovad aluse meie negatiivsetele mustritele ja on konfliktide tuumaks terves ühiskonnas. See süsteem on välja kujunenud kolmekümneaastase töö käigus klientide ja kolleegidega enesearengu, vaimsuse, sündimise ja sünnipsühholoogia ning terapeutilise hingamistöö vallas.“ avab Binnie Dansby. 

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi ja ärevuse elimineerimiseks.

Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meelesüsteemist. See on võti, mis äratab üles sinu tervendamise võime ja loova energia. Kui õpid selgeks need põhiteadmised, saad sa salakoodi mõistmaks kõiki iidseid hingamise traditsioone ja meetodeid.

6-päevane kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad teadliku hingamise kohta sügavaid teadmisi ja kogemusi.

NB! See kursus on inglise keeles tõlkega eesti keelde! Kursus kestab iga päev 9.00-17.00.

Kuus päeva kestva kursuse põhjalikud teemad on:

 • Loomise koodi lahti muukimine, Sinu Algallika kogemuse paljastamine ja tervendamine
 • Arhetüüpsed afirmatsioonid ja somaatiline teadlikkus
 • Suhe ja algne intiimsus
 • Ekstaatiline Sünd
 • Õnne võti – andestamine
 • Valides rahu kes SA oled
 • Imede manifesteerimine

Seekordse kursuse teeb eriliseks see, et praktiseeritakse ja õpitakse uue ajastu globaalsete muutustega kohanemiseks vajalikke hingamistehnikaid. Osalejal avaneb võimalus kogeda millises keskkonnas viibiti enne siia ilma sündimist ning saada ligi sügavale alateadlikule informatsioonile (enda sünni eelsest, aegsest ja -järgsest ajast). Vilunud juhendaja juhatamisel võib see luua võimaluse sügavaks tervenemiseks ja taipamisteks.

Kursuse läbimine võimaldab sügavamalt tunnetada ja mõista erinevate tehnikate toimimist ning on võimalus õppida juurde uusi teadliku hingamise variatsioone ja aspekte. Saate selgitusi oma praktika tarvis. Kui olete juba terapeut või treener siis saate kursusel õpitut integreerida oma igapäeva tööga.

sdr

See koolitus ei ole mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks, vaid kõigile eraisikutele ja ettevõtetele, kes investeerivad personaalsesse tervenemisse, kasvu ja transformatsiooni. 

Binnie Dansbyst...

On palju hingamise ala eksperte maailmas. Väga vähestel on selline kogemus kui seda on Binniel. 

Binnie A Dansby on inspireeriv õpetaja ja andekas terapeut-tervendaja, kirjanik ja filosoof. Ta on personaalse ja professionaalse arendussüsteemi ALGALLIKA Protsess ja Hingamistöö looja. Binnie on üle maailma tuntud oma inimpotentsiaali vabastava tööga ekstaatilise elu ja ekstaatilise sünni valdkonnas, mis põhineb sellel kuidas inimese sünd ja loomupärane intiimsus mõjutavad meie elu ja suhteid. Binnie saavutused siin elus on väga värvikirevad, alates lauljast-näitlejast ja New Yorgi moekunstnikust, kahe poja ema ja seitsme lapselapse vanaemani. 

Vabastavat hingamist alustas ta 1975 aastal Leonard Orri käe all; ta on õppinud kliiniliseks hüpnoterapeudiks Dr Joseph Speari juures; aastaid on ta olnud Meister O. Mikhael Aivanhovi ja Imedekursuse pühendunud õpilane. Alates 1988 aastast on Binnie läbiviinud kolme-aastast Algallika hingamistöö terapeutide koolitust paljudes Euroopa riikides .

„BINNIE A DANSBY ON PLANEEDIL ÜKS SUUREMA KOGEMUSEGA TEADLIKU HINGAMISE PRAKTIK JA PERSONAALSE JA PROFESSIONAALSE ARENDUSSÜSTEEMI AlgaLLIKA PROTSESS JA HINGAMISTÖÖ LOOJA. TA ON IMELISTE ENESEVÄESTAMISE TÖÖVAHENDITE JA TEHNIKATE AlgaLLIKAS.“
DAN BRULÉ
maailmakuulus teadliku hingamise ekspert

Eelmistel kursustel osalejate tagasiside

NB! Kursuse hinna sees pole toitlustamist, küll aga on pauside ajal kõigile kaetud teelaud kergete suupistetega.
NB! Koha kursusel garanteerib 50 eur broneerimistasu maksmine.
NB! Kui broneerimistasu maksja loobub kursusel osalemisest, siis broneerimistasu ei tagastata, vaid see raha jääb kursuse korraldamise kulude katteks. Kui kursus jääb korraldajast tingituna ära, siis makstakse broneerimistasu kõigile maksjatele tagasi.
NB! Kogu kursuse osalustasu on vaja tasuda 19. juuliks.

On võimalik registreeruda ka Binnie Dansby eraseanssidele 29. juuliks (hetkel 3 vaba kohta) 1,5h seansi maksumus 325 eur.

TÄHELEPANU! Kursus on rahvusvaheline – ootame 22 osalejat.

 1. Vali endale sobiv pilet 
 2. Kliki “Liituma” või “Maksa täissummas” nupule, mis viib sind ostukorvi
 3. Ostukorvi lehel saad valida piletite arvu ja minna kassasse
 4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
 5. Tellimus on kinnitatud, kui oled tasunud kursuse broneerimistasu või täissumma


Investeering A 6-päeva pääse

KOHTI VEEL ON!
725
 • Kursuse läbinutele väljastatakse Teadliku Hingamise Instituudi vastavasisuline sertifikaat
 • Tõlge inglise keelest eesti keelde


Investeering B Päevapass

150
 • Sissepääs üritusele osaleja jaoks sobival päeval
 • Tõlge inglise keelest eesti keelde


Investeering C 6-päeva kaksikpääse

kOHTI VEEL ON!
1360
 • Kahe inimese osalus kõigil 6 päeval
 • Kursuse läbinutele väljastatakse Teadliku Hingamise Instituudi vastavasisuline sertifikaat
 • Tõlge inglise keelest eesti keelde