Võti 3

TEADLIK HINGAMINE ON PUUDUOLEV LÜLI ENESESEAVASTUSES JA TIPPSOORITUSES.
TULE SEDA KOGEMA JA ÕPPIMA!

Teadliku hingamise töötuba VÕTI 3:
Füüsiline ja emotsionaalne tervenemine

Kas sulle meeldiks, kui sa saaks elus kõike juhtida pelgalt oma hingamist kohandades?

Hingamistööst saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein.

HEIKI TOMSON on hingamistreener- ja terapeut, kes on teadlikku hingamist praktiseerinud 2014 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 5 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

28.-29. veebruaril on tulemas suurepärane võimalus tulla proovima, kuidas teadlik hingamine Sulle sobib!

Raamatus „Lihtsalt hinga“ kirjeldab Dan Brulé lihtsaid, ent uudseid teadmisi, mida tippsportlased, võitluskunstide meistrid, eriväelased, päästetöötajad ja vaimsed joogid alati teadnud on – hingamist reguleerides on võimalik muuta oma emotsionaalset ja füsioloogilist seisundit.

Kui sa tahad vaigistada oma meelt ja sundmõtetest vabaneda või tipptulemusi saavutada, siis see kõik on sinust vaid hingetõmbe kaugusel. Käesolev raamat aitab sul teadliku hingamise abil turgutada oma keha, meelt ja vaimu nii kriitilistel hetkedel kui igapäevaste asjatoimetuste juures.

Või lae TASUTA 5 efektiivse stressi ja väsimust vabastava hingamisharjutuse juhend SIIT!

Sisesta oma e-mail, et saada 5 efektiivse stressi ja väsimust vabastava hingamistehnika juhend.

Me ei spämmi, sest ka meile see ei meeldi!