Veebikursus23

HETKEL SAAB JOOKSVALT KURSUSEGA LIITUDA!

23 jaanuar – 07. mai 2024

VEEBIKURSUS

Teadlik hingamine: Mõtete tasakaal ja sisemine rahu:

Avasta India vanima jooga instituudi hingamistaktika:

Saa selgeks hingamistehnikad, mis aitavad vabastada ärevust, ülemõtlemist ja emotsionaalseid pingeid ning toovad su ellu  tagasi energia  ja elurõõmu!

Kuidas lihtsalt ja kiirelt taastuda emotsionaalsest üleelamisest või pingetest?

Tutvustame Kaivalyadhama Yoga Instituudi pranayama hingamisstrateegiat, mille abil igapäevaelu kogemist kergemaks muuta (ka kehakaalu ☺) ja sisemist tasakaalu kasvatada!

See strateegia on läbi proovitud nii mujal maailmas, kui ka Eestis. See töötab alati ja iga ilmaga.

Pileti soodushind on kõigest 129 € ja mitte sentigi rohkem.

Miks tasub osaleda?

Kas tunned juba mõnda aega väsimust või energia puudust? Märkad, et võtad omaks teiste inimeste tundeid? Sind ärritavad teiste inimeste käitumine, eriti lähedaste inimeste oma? Kui sa näed või tunned täiesti mõtetut käitumist siis see tekitab sinus ärevust, agressiooni või apaatsust? Tutvustame sulle kindlat viisi, kuidas emotsionaalsetest pingetest vabaneda ja rahulolu tunnet endas kasvatada. Õpi see hingamisstrateegia ära, rakenda iga kord, kui tunned et negatiivsed mõtted või emotsioonid kasvavad üle pea või vajad tasakaalu elus edasi minemiseks!

Hinnapaketid

Ühekuune pakett

169
129
 • 30-minutiline personaalne starti konsultatsioon
 • 4 järjestikulist reaalajas koolitus-praktikat (või järelvaatamisega)
 • Ligipääs kursuse videosalvestusele
 • Harjutuste materjalid
 • Privaatne FB grupp - kogukond ja tugi!
 • Boonusvideod ja meditatsioonid

Kahekuune standardpakett

269
229
 • 30-minutiline personaalne starti konsultatsioon
 • Boonusvideod ja meditatsioonid
 • 8 reaalajas koolitus-praktikat
 • Ligipääs kursuse videosalvestusele
 • Harjutuste materjalid
 • Privaatne FB grupp - kogukond ja tugi!
 • Osalemine auhindade loosimises

Neljakuune premium-pakett

389
333
 • Boonusvideod ja meditatsioonid
 • 16 reaalajas koolitus-praktikat
 • Ligipääs kursuse videomaterjalidele
 • Harjutuste materjalid
 • Privaatne FB grupp - kogukond ja tugi!
 • Vabastava hingamise eraseanss Heiki Tomsoniga (väärtus 95€)
 • Järelvaatamise õigus mugavas e-õppekeskkonnas 3 kuud

Loosime auhindu, kokku ligi 229 euro eest

 • Dan Brulé Breath Mastery audiokursus, tõlkega (väärtus 50 €)
 • “Pingete ja traumade vabastamise 1:1 seanss” (väärtus 179€)

Mida räägivad eelmistel kursustel osalenud?

Kursuse programm

 Veebikursus toimub privaatses Zoomis ja/või Facebooki grupis reaalajas live-praktikaid, kus saad küsida ja kaasa rääkida. 

OLULISED ALUSTALAD

Live-praktikad iga nädal teisipäeviti, alates 23. jaanuarist kell 18.30-20.00

Mis sind ootab:

🌬 Teadliku Hingamise Maailm: Tutvustame teadliku hingamise sügavust ja kuidas see saab olla võti stressi leevendamiseks ja üle mõtlemisest vabanemise poole.

🚀 Põrge Ülespoole: Õpid konkreetsed sammud, kuidas teha see oluline hüpe ülespoole oma elus, jättes teadlikult ebaolulises kõrvale ning keskenduses päris oma prioriteetidele.

🌟 Enesedisipliini Taastamine: Avastame meetodeid, kuidas taastada oma eneseusk ja -disipliin, et saavutada kõik, mida soovid.

🌿 Praktilised Harjutused: 20+ tehnikat. Tutvustame ja praktiseerime Tutvustame Kaivalyadhama Yoga Instituudi pranayama lihtsaid teadliku hingamise harjutusi, mida saad kohe rakendada, et leida rahu ja tasakaal oma elus.

Hingamise mikrosessioonid: Õpid teadvustama ja vabastama igapäevaelu sügavaid ja tugevaid emotsioone ja pingeid, ka alateadvusest.

💬 Küsimuste-Vastuste Sessioon: Saad võimaluse esitada küsimusi ja saada isiklikku nõu, et teekond mõtete tasakaalu ja sisemise rahuni oleks võimalikult tõhus.

BOONUSED:

🎁 Boonus videod ja meditatsioonid: kui oled kursusega juba liitunud ja teed iseseisvalt praktikat, siis FB gruppi ilmuvad sind toetavad lisamaterjalid, mis aitavad sul isikliku praktikat sügavamaks muuta ja rohkem teadvustada. Sa võid leida nendest materjalidest just seda tuge, mida vajad oma kehatasandi tervendamiseks või isikliku teekonna mõistmiseks.

🎁 Personaalne stardi konsultatsioon (30 min) (väärtus 40€): Personaalne aeg, kus saad küsida ja teeme häälestuse sinu kursuse eesmärkide täitumiseks. Iga hingetõmme räägib oma lugu, ja väikesed muudatused hingamises võivad tuua sügavat tervenemist. See aeg võimaldab sulle koostada teadliku personaalse praktikaplaani järgnevateks kaheks kuuks.

🎁 Tasuta registreerimine Heiki Tomsoni vabastava hingamise 1:1 eraseansile (väärtus 95€): Eraseanss on mõeldud neile, kes soovivad vabaneda liigsest mõtlemisest, füüsilise keha ja emotsionaalsetest pingetest ning soovivad liikuda edasi tasakaalukalt ja elurõõmsalt. Kehtib ainult Premium paketi ostjatele.

Läbiviija: Heiki Tomson www.teadlikhingamine.ee
Hingamisterapeut ja HingamisLaulupeo korraldaja

Heiki on pühendunud hingamistööle juba 8 aastat, olles omandanud teadmisi ja kogemusi viie erineva koolkonna raames.

Heiki on juhendanud üle 90 koolituse ja viinud läbi enam kui 600 era- ja grupiseanssi, milles on osalenud üle 2000 rahuloleva kliendi. Tema eksperdiarvamust ja kogemusi tunnustavad organisatsioonid nagu KPMG Baltics, Tallinna Linnavalitus, Tallinna Haridusamet, Riigikogu Kantselei, Ühinenud Kohtutäiturid ja paljud teised ettevõtted, kes hoolivad oma töötajate heaolust.

BOONUS TUND

Live-koolitus
14. mai 2024 kell 16.30–18.00

Hingama, vaatame tagasi kursusele, teeme plaane ja tähistame koos Heiki sünnipäeva 🥳😍🤩 !!!

Õpid viima iseseisvalt  läbi hingamistreeningut, mis toovad sulle rahu, sügavat lõdvestust ja naudinguid!

Võta meiega ühendust!

Küsimused & vastused

Loodame, et siit leiad vastused oma küsimustele. Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Mõtle läbi, mis on see kavatsus või taotlus, millist muutust sa soovid oma ellu tulla ja pane see paberi peale kirja. Selleks, et saada kurusest maksimaalset kasu, ole valmis tegema kaasa praktilisi ülesandeid täies mahus. 

Kursuse jaoks loome privaatse Facebooki grupi, seal toimuvad kõik live-koolitused, leiad sealt ülesanded ning saad küsida 24/7 abi. 

Koolitusvideod ja materjalid on sinu jaoks kättesaadavad kuu aega.

Premium-paketiga on järelvaatamine kuni 3 kuud. 

Loosimine toimub pisteliselt kahe ja neljakuulise paketi ostjate vahel, kes teevad koduseid praktikaid kaasa ja kes on live-seansi alguses õigel ajal kohal. 

Kui sinu küsimust siin ei ole, siis palun anna meile sellest teada. Väga suur tõenäosus, et peale sinu, huvitab ka teisi sama küsimus. 

Liitu meiega ja avasta teadliku hingamise jõud oma elu täiustamiseks!