Ühine hingamine

Lahustab pingeid ja vastuolulid ja toob asemele elurõõmu ja särtsu. Nii osalejas, kui organisatsioonis 🌼

ÜHINE

HINGAMINE

ORGANISATSIOONIDELE

       

ROHKEM EDU

Hingamise treening on praegu levimas nii äri kui meditsiinimaailmas, muutes seeläbi paremaks füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist tervist. See omakorda tähendab paremat sooritust, kõrgemat produktiivsust ja rohkem edu

TIPUD TEAVAD

Kas tead, et grupihingamisi praktiseerivad tipphokimängijad Kanadas, korvpallurid USA-s ja paljude firmade tippjuhid, müügi-, reklaami- ja turundusmeeskonnad üle maailma?

SINU KASU

Miks mitte tuua see hingamisest lihtsalt saavutatav kasu oma ettevõtte liikmetele ja klientidele? Erinevatel hingamistehnikatel (pranayama, sufi, tantra, vabastav ja spirituaalne hingamine, Dan Brulé õpetus) põhinev õppimine ja harjutamine annab osalejale sobilikud tööriistad ja nii saavad nad luua kiireid muutuseid oma igapäeva- ja tööelus.

HINGAMINE AITAB SUURENDADA TEADLIKKUST

Mida teadlikumaks muutume hingamisel, seda teadlikumaks muutume oma elus. Suurem teadlikkus toimuvast aitab suunata oma energiat lihtsamini, võimaldades meil tegutseda efektiivsemalt. Ümbritsevast keskkonnast teadlik juht teeb paremaid otsuseid.

HINGAMISE ABIL STRESSI LEEVENDAMINE

Milline juht pole mitte kunagi kogenud stressi? Teadlik hingamine aitab leevendada stressi, mis tuleneb pingelisest ja vastutusrikkast tööst või kodustest muredest. Hingamisele keskendumine võimaldab meil korrastada mõtteid ning rahustada närve.

Elu jooksul meie hingamisvõimekus väheneb, kui me hingamisele tähelepanu ei pööra või õigeid tehnikaid ei kasuta. Tahtmatu hinge kinni hoidmine ei lase meie energiatel liikuda. Hingamisharjutuste abil on aga võimalik õppida õigesti hingama ja oma emotsioone juhtima.

HINGAMISHARJUTUSED ON UUS JOOGA!

Hingamisharjutused aitavad vabastada stressist, mille tulemusena tuleb meile energiat juurde ja teravneb ka mõtlemine. Teadlik hingamine on lihtsaim moodus vabaneda närvipingetest näiteks enne juhatuse või nõukogu koosolekut. Seega on hingamisharjutused eriti olulised inimesele, kellel on vastutusrikas ning pingeline töö.

Hingamistehnikaid saad rakendada kõikjal – need on alati Sinuga.

 MILLEST HINGAMISTREENING KOOSNEB?

4-6 hingamise treeningust koosnev grupikursus võimaldab osalejal üles leida isiklikud,  just teda piiravad hingamisharjumused ning õppida selgeks kuidas erinevaid hingamisharjutusi kasutades saab luua ja tuua muutus enda igapäevaellu. Kasutades spetsiaalseid hingamisharjutusi loome koos osalejate vahelise sügavama kontakti, mõistmise ja sünergia.

Lahenduse võivad saada varasemalt kogetud solvumised, rivaalitsemine, vihkamine, põlgus, kadedus, solvamised jm emotsionaalset laadi konfliktid.

 

Millest hingamistreening koosneb

Treeningseeria eesmärk on luua lähedasem kontakt ja sünergia osalejate vahel ning voolavalt liikuda kollektiivi ühiste eesmärkideni kõiki osapooli austades ja aktsepteerides.

1. tund: Teadliku hingamise kolm nurgkivi. Keha puhastamine hingamise abil. Õpid enda tõelise mina ja keskmega kontakti loomist. Õpid kuidas vabastada valu ja väsimus.
2. tund: „Palju tööd ja vähe lõbu teevad Johnist vana jobu“ Õpid lõdvestuma ärevuses, stressiseisundis. Kuidas luua parem kontakt oma keha ja tunnetega?

3. tund: Hingamiselundite ja närvisüsteemi anatoomia põhialused. Õpid, kuidas vabastada „alla neelatud“ väljendusega ja eriti vokaalväljendusega seotud pingeid. Õpid kuidas väljendada ennast kogu oma olemusega ja kuidas enda eest tõeliselt vabalt seista. 
4. tund: Stressi vähendamine hingamise läbi. Kuidas haigutamine tervist parandab? Õpid vabastama oma keha peavaludest, unehäiretest ja kuidas langetada kaalu. Antidepressiooni hingamine.

5. tund: Kuidas tugevdada lähedust läbi hingamise? Iseendaga. Kolleegidega. Partneriga. Konkurendiga. Õpid teadliku hingamisega kaitsma oma seisukohti, austades ja aksepteerides ennast ja vastaspoolt.
6. tund: Enegriataseme tõstmine ja loovhingamine. Kuidas 20 minuti hingmisega laadida ennast selliselt nagu oleksid 8 tundi maganud? Kuidas tulla raamidest välja ja mõelda loovalt?

Iga treening lõpeb lühikese aruteluga, küsimustele vastamisega ja kokkuvõttega.
Igast tunnist saab kaasa koduse töö – osaleja saab kaasa hingamisharjutused, mis aitavad liikuda isiklikult seatud eesmärkideni. 
70% treeningust on aktiivsed tegevused, 30% teooria ja arutelu. 
Kaasa võtta märkmik, et oluline sõnum kaduma ei läheks.

TREENING KESTAB 
1-2 TUNDI

     JUHENDAB HEIKI TOMSON

 MAKSUMUS

• 1 kord 6-15 inimest 480 eur
• 1 kord 3 inimese grupp 240 eur
• 4-6 treeningut kuni 6 inimese grupp 320 eur kord
• 4-6 treeningut 7-15 inimese grupp 400 eur kord
• 4-6 treeningut 16+ inimest grupp erikokkulepe
• *proovitreening kuni 3 inimest 120 eur

Kuidas tellida  „Ühine hingamine“ kursus oma organisatsiooni?