Hingamiskontsert “Usaldus”

Globaalsed muutused leiavad praegu aset. Siin on kiirendus, intensiivistumine. Me oleme evolutsiooni teadvuse hüppe serval, inimpotensiaalis. Kui me läheneme sellele nihkele, asjad lähevad väga intensiivseks ja hingamine on suurepärane vahend selleks, et hakkama saada selle intensiivsusega.”

-Dan Brulé-

Hingamiskontsert on uue ajastu meelelahutusformaat, kus iga osaleja on kaaslooja kontsertil läbi enda sügavaima tegevuse – hingamise. Liikudes turvaliselt muutunud teadvuse seisundisse on võimalik hingamiskontsertil osalejal lisaks sügavale lõdvestusele, kogeda imelisi tervenemisi ja jumalike taipamisi. TULE JA KOGE SEDA MAAILMA TIPU KÄE ALL!

Hingamiskontsertil „Usaldus“ juhatab sind  sinu siserännakutes muutunud teadvusese seisundis hingamismeister Dan Brulé Mehhikost.

Hingamisõhtule on oodatud kõik, oled oodatud ka oma päris esimest hingamiskogemust saama.

Hingamiskontsert on veelgi turvalisem ja veelgi sisukam võimalus hingamispraktika viljelemiseks, kus sel korral kannab Sind muutunud teadvuse seisundis ja siserännakutes Siiri Sisaski hingestatud hääl.

Siiri on laulja, keda tuntakse kui erilise hääle ja muusikakeelega loojat. Tema hääle huvitavad kõlavärvid ning omapärane helikeel on see, mis on temast loonud ühe põnevama naisartisti Eesti muusikamaastikul. Siiri loomingus on olulisel kohal tunnetuslikkus ja tajud. Läbi sügavalt meditatiivse improviseeritud muusikarännaku kannab Siiri śamanistlik hääl meid sügavale oma olemuse lätetele.

NB! Kui Sul on kaaslane ja Sa soovid luua temaga tugevamat sidet, siis on suurepärane võimalus võtta ta endaga kaasa.

Tule hinga ennast oma südamega üheks, eemaldades vastandumise tõkked, mis takistavad Sinul ELU usaldamast!

Tule mugavate riietega ja võta kaasa veepudel, joogamatt või matkamatt ja pleed.

Kontsert Facebookis: https://www.facebook.com/events/390549781869595/

35.00140.00