Teadliku hingamise ring

Hingamine on uus jooga! See on kaasaegne meditatsioon!


Hingamise treening levib praegu professionaalsesse- ja meditsiinimaailma, sest see muudab paremaks füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist tervist, mis tähendab paremat sooritust, kõrgemat produktiivsust ja rohkem edu. Miks mitte tuua see sama kasu sinu isiklikku ja professionaalsesse ellu?

Sellel  treeningul on võimalus lasta vabaks pingeid ja avada lähedane ühendus oma kehaga. 

Kummaline aga kui oleme ühenduses oma keha ja iseendaga siis on meil kergem suhelda teiste inimestega. Meil on otsetee teha paremaid valikud ja võime tõeliselt väärtustada protsessi nimega elu. Kutsun sind osalema teadliku hingamise treeningutel, et tuua sind tagasi oma tõelise eesmärgi ja mina juurde.

KOGE VABAKSLASKMIST JA TEADLIKKU LOOVAT ENERGIAT

Selle hingamistreeningu jooksul juhatatakse sind läbi avardumise sinu enda tervendava ja loova energiani – sinu eluenergiani. Hingamine on intelligentne. Kui sa hingad koos meiega siis sa koged just seda, mida sa vajad üles ärkamiseks, vabaks laskmiseks ja oma kõrgema olemusega kontakti saamiseks.

Hingamistreeningut alustame grupienergias sellel päeval üles kerkinud teemadel aruteluga.

TURVALINE JA VÕIMAS

Kui Sul on kaaslane ja Sa soovid luua temaga tugevamat, ühendavamat sidet, siis on suurepärane võimalus ta endaga kaasa hõigata.

Hingamise treeningu jooksul kasutame lisaks erinevatele hingamise mustrile ka muusikat, teadlikku liikumist ja keha-meelesüsteemi toetavaid aroome. Treening kestab 2 h.

KELLELE: Kõigile inimestele, kes soovivad kogeda pingetest vabanemist ning sügavamat lõdvestust ja uusi avardavaid taipamisi.

KUS:
Tartu Joogakeskus
Tallinn Taiji Klubi
Rapla Elujõukeskus

TASU:

Maksumus 15 – 20€ kord

Teadliku hingamise ringid toimuvad iga kuu 18.00 või 18.30. Täpsema info järgmise teadliku hingamise ringi kohta leiad kodulehe ürituste lehelt.

NB! On võimalus tellida teadliku hingamise treening või meelelahutuslik programm oma pere, sõpruskonna koosviibimisele, aga ka firma- või kliendiüritustesele. On välja pakkuda 1-3 h programm. Küsi täpsemat infot selle kohta info@teadlikhingamine@gmail.com või helista 5099920