Loovhingamine

KOGE VABAKS LASKMIST JA TEADLIKKU LOOVAT ENERGIAT

See kuuest hingamisetreeningust koosnev grupi- või individuaalõpe võimaldab soovijatel selgeks õppida, kuidas erinevaid hingamisharjutusi kasutades saab luua ühenduse oma loovenergiaga  – Sinu eluenergiaga. Hingamine on intelligentne. Spetsiaalsete hingamisharjutstega saad Sa kogeda just seda, mida Sa vajad iseenda ärkamiseks, vabaks laskmiseks ning oma kõrgema olemusega kontakti saamiseks.

Loovhingamist kasutavad tipp-hokimängijad Kanadas, korvpallurid USA-s ja paljude firmade tippjuhid, müügi-, reklaami- ja turundusmeeskonnad üle maailma.

Treeningseeria eesmärk on aidata leida osalejal või meeskonna liikmetel üles loovenergia enda sees.  Osalejad õpivad selgeks, kuidas iseseisvalt läbi hingamise loovenergiaga kontakti luua ning seda edasi arendada. Meeskonnad õpivad oma loovenergiat koos väljendama ja kasutama seda veelgi efektiivsemal moel.

Õppes osalejal ei pea olema eelnevat jooga, meditatsiooni või teadliku hingamise kogemust. Mõistus püüab kõik kogetu sobitada sellega, mis on tuttav.

Tõeline innovatsioon, looming, aga ei saa sündida peas. Loovus sünnib meis tervikuna ja see tuleb südamest. See tuleb emotsioonidest ja tunnetest ning kui me püüame intensiivseid tundeid vältida, lõikame end kehast ja seega ka oma loomingulisusest ära.

Vastus aga peitub oma kehaga ja tunnetega kontaktis ja ühenduses olemises. Ja seda saab teha ainult ühel viisil: hingates. Hingamine on kogu asja võti!

Nendel hingamistreeningutel õpid Sa kasutama spetsiaalseid hingamisharjutusi, et aktiveerida oma keha- ja meelesüsteemi tervikuna ning seeläbi ka oma loovust. Igast tunnist saab kaasa koduse töö – hingamisharjutused, mis aitavad liikuda isiklikult seatud eesmärkideni. Individuaalne treening kestab 1,5-2 tundi, grupitreening 3 tundi. Individuaaltreeningu maksumus kuue korra eest on 440 eur. Võimalus on tasuda ka iga korra eest eraldi 80 eur kord. Grupitreeningu maksumus on kokkuleppeline (sõltub grupi suurusest). Treeningud toimuvad Tallinnas Taiji klubi, Pärnu mnt 102 (kui pole kokku lepitud teisiti).

Kuidas registreeruda loovhingmise treeningule?