LIVE hingamise eraseansid

Kuni 25 aprillini Edu Akadeemia Turuplatsi avamissoodustus -15%

LIVE Hingamine ärvevuse ja pingete vabastamiseks ning immuunsüsteemi tugevdamiseks!

LIVE Hingamise Seanss – võimalus lasta vabaks ärevus, pinged, hirmud ning tugevdada immuunsüsteemi.

NB! Sobib ka koroonaviirusega nakatunutele ja nendega kokkupuutunud inimestele.

Hingamine on uus jooga, see on kaasaegne psühho-füüsiline meditsiin. Hingamise treening on praegu levimas nii äri kui meditsiinimaailmas, muutes seeläbi paremaks füüsilist, emotsionaalset ja psühholoogilist tervist. See omakorda tähendab paremat sooritust, kõrgemat produktiivsust ja rohkem edu.

Miks mitte tuua see hingamisest lihtsalt saavutatav kasu oma ellu? Erinevatel hingamistehnikatel (Pranayama, Sufi, Tantra, Vabastav ja Spirituaalne hingamine, Dan Brulé õpetus) põhinev privaatõppimine ja harjutamine annab Sulle sobilikud tööriistad, ja nii saad luua kiireid muutuseid oma igapäevases elus.

See online individuaalseanss on neile, kes on valmis muutumiseks ja neile, kes on poolel teel tervenemisele. See seanss võimaldab soovijal üles leida isiklikud, piiravad hingamisharjumused ning õppida selgeks, kuidas erinevaid hingamisharjutusi kasutades saab luua ja tuua muutus enda igapäevaellu.

Selle online individiaalseansi eesmärk on aidata leida igale osalejale personaalselt efektiivsed hingamistehnikad igapäevaseks toime tulemiseks ja immuunsüsteemi tugevdamiseks.

Seansil osalejal ei pea olema eelnevat jooga, meditatsiooni või teadliku hingamise kogemust.

Iga seanss lõppeb lühikese aruteluga, küsimustele vastamisega ja kokkuvõttega.

Seansilt saab kaasa soovitusliku koduse praktika – osaleja saab kaasa hingamisharjutused, mis aitavad liikuda isiklikult seatud eesmärkideni.

Seansi kestvus 1,5-2 tundi. Maksumus on 80 eur. Kuni 3 osalejat.

Seansid toimuvad kokkulepitud ajal üle interneti Zoom veebinari keskkonnas (kui pole kokku lepitud teisiti).