Antidepressiooni hingamine

Kuuest hingamisseansist koosnev individuaalteraapia võimaldab erinevaid hingamisharjutusi kasutades väljuda depressioonist ilma tablettideta.

Mis on Sinu depressiooni allikas? Kas Sa seda ka tegelikult tead? Dan Brulé hingamisõpetuses on rida erinevaid hingamisharjutusi, mis aitavad lahti harutada Sind piinava haiguse tegelikud põhjused. Ja Sinul on see võimalus siis need ise läbi hingamise vabaks lasta. Eelpool kirjutatu võib tunduda kergelt nagu mingi muinasjutt, kuid läbi uitnärvi saad Sa tõesti ainult hingamisharjutusega saata keskajule signaale oma tervisliku seisundi muutmiseks. Ja seda päris kiiresti. Lisaks on positiivne uudis ka see, et need harjutused töötavad iga inimese peal, kellel on nabanupp.

Miks mitte tuua see hingamisest lihtsalt saavutatav kasu oma ellu?

Kuuest hingamisseansist koosnev individuaalõpe võimaldab soovijal üles leida isiklikud, just teda piiravad hingamismustrid ning õppida selgeks kuidas erinevaid hingamisharjutusi kasutades saab kiiresti luua ja tuua muutus oma tervislikku olukorda.

Hingamisseansside seeria eesmärk on leida osalejale efektiivseimad hingamisharjutused, mis aitavad pehmelt liikuda tervenemisse.

Seansil osalejal ei pea olema eelnevat kogemust joogas, mediteerimises või teadlikus hingamises.

Seanss kestab 1,5-2 tundi. Maksumus kuue korra eest on 340 EUR. Võimalus on tasuda ka iga korra eest eraldi 60 EUR kord. Seansid toimuvad kahepoolselt kokkulepitud ajal Tallinnas Taiji klubi, Pärnu mnt 102 (kui pole kokku lepitud teisiti).

Kuidas registreeruda antidepressiooni hingamisele?