Seminar

TEADLIKU HINGAMISE RETRIIT "KEVAD SÜDAMES""

See kolme päevane retriit on mõeldud naistele ja meestele, kes väärtustavad inimeseks olemise ilu, võlu ja valu ning soovivad kogemusi teadliku hingamise kohta. See retriit on neile, kes soovivad puhata varakevadise Lõuna-Eesti looduse rüpes ja lubada eufoorilist kosutust nii oma kehale, kui vaimule. TULE ÜKSI VÕI KOOS KAASLASEGA! Hingamispraktikad lähendavad ja ühendavad inimesi. Me vaatame ausalt endale otsa - naerame ja nutame, teeme suitsusauna ja ujume privaatses järves. Toitume tervislikult ja rikkalikult. Sul on võimalik armastavas ja hoitud ruumis lõõgastuda erinevate hingamispraktikate saatel.

Tule kogema ja avastama teadliku hingamise potentsiaal oma elus ning muutu hingerahu ja tõelise muutuse meistriks!

 m
Teadlikust hingamisest saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein, jne.

Eelmistel retriidil osalejate tagasiside

HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise workshope ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.