Mis see on

„Hingamine ja Tervise Koodid“ on enesearenduse ja tervendamise kunsti treening. See on kõigile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja oskuseid kasutades hingamist tervise, arengu ja muutuse tarvis hinge, meele ja keha tasandil. Treeningu mõte on toetada sul liikuda tipp esitluse, optimaalse tervise ja piiritu potensiaali kasutusele võtu suunas.

Sul on maagiline võime, millega sa saad luua uut reaalsust. Vabast tahtest piisab, et õppida vastu võtma, jääma püsima ja looma PUHTAMAL SAGEDUSEL.

royaltyfree-yellow-diamond-color-drawing-jewellery-removebg-preview

Mida liikmeprogramm sisaldab

HINGAMINE JA TERVISE KOODID on kuutasupõhine jätkuv liikmeprogramm, kus sa saad hakata avama oma kehatasandi võimet ühildumaks PUHTA TERVISE SAGEDUSELE. Läbi teadliku hingamise saame jälgida enda teadlikkust ja energiat ning kui me neid kontrollime ja suuname, saame ühenduda vooseisundisse, mida sportlased ja artistid nimetavad „getting into the zone.”Vaata järgnevalt, mida see sisaldab:

Helsinise tausta peal tüdruk

Hingamispraktikad ja tervenduse kunsti treeningud

Erinevatel hingamistehnikatel (Pranayama, Sufi hingamine, Tantra hingamine, Vabastav hingamine, Spirituaalne hingamine, Puhta Tervise Sageduse hingamine) põhinev kursus annab sulle maitse, kuidas saad luua uue reaalsuse, mida pole varem olnud sinu igapäevaelus.
Avame ja kohtume oma keha-meelesüsteemiga. Me teeme seda läbi teadliku hingamise sinule sobivalt ja turvaliselt.
Iga teisipäev ca 90-minutilist live kohtumine, kus ma annan edasi uusima sisu ja kus keskendume läbi teadliku hingamise ja harjumusteaduse praktikate sinu võimete avamise sammudele. Kõikide toimunud enesearenduse ja tervendamise kunsti treeningute salvestusi saad järgi vaadata kohe, kui oled liitunud. Live kohtumistega kaasneb õppematerjal ja iseseisev praktika.

Toetusgrupp

Ainult liikmetele avatud toetusgrupp, kus sa saad küsida juhendajalt küsimusi ja juhatust oma kehatasandi avamisel, puhastamisel ja oma tervise impeeriumi loomiseks. Grupp on su jaoks avatud kuni oled liige.

Aktiveerimised

Ainult liikmetele toimuvad kaug- ja otseaktiveerimised, mis teevad sulle kättesaadavaks PUHTA TERVISE SAGEDUSE ja eluenergia voolamise kehatasandil suuremal võimsusel.

Boonusprogrammid

Liikmena saad sa ligipääsu tervele reale võimsatele koodidele, programmidele ja boonusvideodele. Lisaks saad sa liikmena eksklusiivseid soodustusi uutele avanevatele Teadliku Hingamise Instituudi õppeprogrammidele, kursustele ja retriitidele.

Investeering A

Tasudes igakuiselt on kuutasu 75€
75
  • Lahkuda saad igal ajal.

Investeering B

Tasudes iga 3 kuu järel on hind 155€ (võidad 70€)
155
  • Lahkuda saad igal ajal.
royaltyfree-yellow-diamond-color-drawing-jewellery-removebg-preview

Esimene „Hingamine ja Tervis Koodide“ treening toimub 15.03.2022 kell 18.30. Live pikkus 90 minutit.

Liitudes saad ligipääsu ka teadliku hingamise algajate on-line kursuse „Füüsiline ja vaimne tervis“ salvestustele:

STRESSI, ÄREVUSE JA VÄSIMUSE VABASTAMINE
MÕTETE, EMOTSIOONIDE, PINGETE, VALU JA USKUMUSTE VABASTAMINE

Kui sul on küsimusi, võta ühendust meie infotoega:

Heiki Tomson

Teadliku hingamise treener | Hingamisterapeut |Teadliku Hingamise Instituudi Looja

Mu kliendid teevad läbi väga suuri muutusi lühikese aja jooksul. Ma näitan inimestele, kuidas nad saavad avada parema kontakti oma kehaga, kuidas näha asju nii nagu need tegelikult on, kuidas saada oma füüsilise ja vaimse tervise peremeheks ja tervendajaks.