Puhta tervise sagedus

TEADLIKU HINGAMISE PRAKTIKU/TERAPEUDI KAHE AASTANE ÕPPEPROGRAMM

Teadliku hingamise praktiku/terapeudi programm on enesearenduse ja tervendamise kunsti treening. See on kõigile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja oskuseid kasutades hingamist tervise, arengu ja muutuse tarvis hinge, meele ja keha tasandil. Õppeprogrammi võib kasutada isikliku enesearengu huvides või rahvusvahelise professionaalse hingamisterapeudi sertifikaadi saamiseks (abistaja, treener või juhendaja).
Treeningu mõte on toetada sul liikuda tipp esitluse, optimaalse tervise ja piiritu potensiaali kasutusele võtu suunas. Õppeprogrammi eesmärk on saada enda parimaks õpetajaks ja anda edasi see oskus ja anne läbi teadliku hingamise teistele. Programm on fokuseeritud teadliku hingamise väe ja potentsiaali otse kogemisele. Praktiseeritakse mitmeid kaasaegeid ja iidsed koolkondade, stiilide ja lähenemistega hingamistööd. Programmi on integreeritud erinevaid füüsilis-, -emotsionaalseid ja psühhospirituaalseid kasvu ja tervendamise metoodikaid.
HEIKI TOMSON on hingamise treener ja –terapeut. Praktiseerinud erinevaid vaimseid praktikaid 2008 aastast. Läbinud Dan Brulé teadliku hingamise meisterlikkuse 8 astmelise koolituse ning õppinud Sami Mälkiä ja Sudir Tiwari juures pranayama hingamist. Saanud Body Awareness Institute´s Biodünaamilise Hingamise ja Trauma Vabastamise rahvusvahelise praktiku sertifikaadi. Heiki on läbi viinud teadliku hingamise workshope ja kursuseid nii eraisikutele, kui firmadele Eestis, Saksamaal ja Türgis. Heiki eesmärk on ühendada inimesed oma kõrgema potensiaaliga läbi teadliku hingamise praktikate ja kehatöö.

SIRET RAID on enesearengu koolitaja, holistilise regressiooni tereapeut, EFT-terapeut. Erinevaid vaimseid praktikaid, sh teadlik hingamine, konstellatsioonid, NLP, šamanism, on Siret praktiseerinud aastast 2014. Teraapia on eluviis, mis toetab enesearengut, aitab toime tulla keeruliste olukordade ja suhetega ning pakub võimalust elu ja iseennast mitte nii tõsiselt võtta ning erinevaid kogemusi rohkem nautida. Terapeudina on Siret eelkõige toetaja, kaasteeline ja erinevate vaatenurkade nähtavale tooja, et inimene jõuaks just iseendale oluliste avastusteni. Lisaks teraapiatööle on Siret panustanud pikki aastaid ärimaailmas tegevjuhi, müügijuhi ja klienditeenindajana.

Teadlikust hingamisest saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein, jne.

Tule kogema ja avastama teadliku hingamise potentsiaal oma elus ning muutu hingerahu ja tõelise muutuse meistriks!

 m

Foto: Dan Brule Breath Mastery 2019 praktikute programmi koolituselt Eestis. Teadliku Hingamise Instituudi õppeprogramm on suurel määral inspireeritud Dan Brulé hingamisõpetusest. (erakogu)