Hingamisteraapia 8

LEEBE TEE VABANEDA PINGETEST JA KANNATUSTEST

Ka onlines!

Oled avastanud, et vahel ärritud, lukustud või tunned väga sügavat valu? Võibolla isegi mitte füüsilist vaid hingelist, mis sind täiesti halvab? Või koged hoopis segadust ja sa ei mõista miks sul pole energiat tegutsemiseks? Sa tunned, et sa justkui rööprähkleksid ja tegutseksid kogu aeg, kuid tulemusi ei tule. Lihtsalt väsid ära ja oled pettunud iseenda või elu peale. Enesele lõpuni teadvustamata, et mis on selle põhjuseks. Või sa kohe üldse ei suuda taluda midagi oma elus, mis teistele näib aruaamatuna?

Seanss on läbi viidud pühendunud ja kogemustega hingamisterapeudi poolt, sina saad kasu otse Heiki Tomsonilt, kellest on kerge aru saada (ja sageli naljakas kuulata)

HingamisTeraapia 8 (HT8®) on väga võimas meetod. Seansi jooksul sa saad puhata oma kontrollivast meelest, mida kutsutakse ka „egoks“, mis on seotud sinu ajutüvi algsete funktsioonidega. Sellegipoolest oled sa suuteline suhtlema minuga igal ajal (isegi siis, kui sa seda ei taha).

HingamisTeraapia (HT8®) põhineb kehas ja mõttemustrites olevate pingekollete tuvastamisel ja nende vabastamisel kombineerides hingamismustreid emotsioonide vabastamise ja meditatsioonitehnikatega. Muutuste väljale on võimalik tuua 8 teemat lahendusse.

Teraapia käigus liigud sa läbi oma energiavälja erinevate kaitsekihtide vabastades mentaalse, füüsilise ja emotsionaalse pinge nii kehas kui meeles.

Kui otsustad oma elu nautida uuel tasandil ja parimas kvaliteedis, siis oled oodatud energiatööle! Energia olemus on alati liikumine. Kui anname oma kehas energiale võimaluse liikuda, vabanevad lihaspinged ja kaovad emotsionaalsed blokeeringud, elu saab uue hingamise.

Isegi kui selle metoodika juures ei teata ühtegi riski (vastunäidustustest saab lugeda altpoolt), sa avastad koos minuga uue ettekujutuse endast ja piirkondadest, millest sa polnud teadlik. Olen seansi ajal kohal ainult sinu jaoks.

Põhimõtteliselt on tegemist esmase seansiga, mis on osa 8 seansilisest seeriast. 99% minu klientidest saavutavad kergenduse juba esimesel seansil. Enamik broneerib koheselt peale esmast seanssi ka ülejäänud seansid. Kuid sa saad igal ajal teha pausi, ja seansid õigeaegselt tühistades (1 päev ette teatades) ei lähe see sulle midagi maksma.

KUIDAS TERAAPIA TOIMIB?

HingamisTeraapia 8 (HT8®) iga seanss on erinev ja eeldab, et seansile tulles oled ootusteta ja usalduses, et juhtub parim võimalik Sinu kõrgemaks hüvanguks. 

Personaalne juhendamine toimub 1,5 tundi. Sa lebad madratsil. Juhendaja hoiab turvalist ruumi, mis laseb Sul olla usalduses ja lõdvestuda. Juhendaja kasutab HT8® metoodikat ja Sind ümbritseb muusika. 

Klassikalisteks protsessi elementideks on teadlik ühendatud hingamine, puudutus, liikumine ja meditatsioon. Lisanduda võivad, Sinu valmisolekust ja nõusolekust sõltuvalt, üllatavad tulemust toetavad elemendid.

Spetsiaalne hingamismuster aktiveerib meie parasümpaatilise närvisüsteemi ja puhastab blokid, mille põhjusteks või tulemusteks võivad olla tahtejõuetus, haigused, mõttemüra, esivanemate liinide negatiivne mälu, raku tasandiline negatiivne DNA mälu, põhjus-tagajärg seaduse, eelmiste elude, ema kõhus veedetud aja, sünnihetke, ära elatud elu, unenägude, keskkonna sh digitaalse maailmaga suhtlemise, elamispinna ja kogukonna negatiivne mälu. KUIDAS TERAAPIA MÕJUB?

HT8® üks ühele seanssi saab rakendada erinevates olukordades. Näiteks ärilise suutlikkuse toetamisel saabuvad lisaks allpool nimetatud kasufaktoritele, uued soosivad võimalused. Teraapia tulemusena hakkad Sa terviklikumalt toimima ja oled enesekindlam, mis omakorda toetab elus oluliste otsuste vastuvõtmist ja edasiliikumist.

Teraapia mõjul lisandub Sulle elujõudu ja pikaajalised probleemid hakkavad lahenema, tagasi tulevad eneseusk ja elurõõm, taastub võime armastada. Suhted vanemate ja lastega paranevad. 

Sa vabaned alateadlikest takistustest, klammerdumisest ja sõltuvustest, muutud vitaalsemaks ja seksuaalsemaks. Tekivad uued taipamised ja elu hakkab justkui kergemini kandma. Teraapia tulemusena hakkad mõistma enda rolli ja nägema selgemalt oma elu mõtet. 

Seansi jooksul vabaned piiravatest harjumustest ja uskumustest. Sul tekib võimalus järk järgult vabaneda alateadlikest surmatungi mustritest ja Sa õpid paremini ümber käima oma energiatega. Sa hakkad usaldama elu, oled julgem, spontaansem ja avatu uuele osates end nüüd paremini kehtestada. 

Füüsilises kehas olemine muutub järjest nauditavamaks ja meeleolu muutub rõõmsamaks. Edasi on Sul kergem vastu panna väliskeskkonna mõjutustele ja säilitada sügavam sisemine rahu. 

Sa muutud tasakaalukamaks, harmoonilisemaks ja tekib oskus muuta lähisuhteid usalduslikemateks ja turvalisemateks. Võib avaneda uute suhete ja koostöö potentsiaal, ka rahvusvaheliselt. 

HT8® võimaldab meil kogeda kõiki inimestele omaseid tundeid ja emotsioone, avardades samal ajal meie võimekust toetada ja omaks võtta eluenergia vaba liikumist meie kehas.

Wilhelm Reichi, holistilise psühhoterapeudi segmentaalkeskuste kaitserüüde teooria seletab kuidas keha loob psüühilise tasakaalu. 

Mis asi on Segmentaarkeskuste Kaitserüü?

Selles teoorias eksisteerib seitse kehasegmenti seal, kus kaitserüü  ehk lihaspinge tekib või aset leiab. Kaitserüü ehk lihaspinge on olukord, mis tekib, kui energia on blokeeritud lihastes ning ei voola, ringle kehas vabalt. Reich nägi, et eksisteerib nn iseloomu kaitserüü, mida ta defineeris kui „täielikku summat tüüpilistest iseloomuga seotud suhtumistest, mida isik arendab kui takistusi emotsionaalse ärrituse vastu. See viib keha rigiidsusele ja emotsionaalse kontakti puudumisele.

7 segmenti ehk 7 piirkonda kehas Reichi poolt defineerituna on:

 1. Okulaarne piirkond: Kõik silmalihased ja silmamunad, otsmik, põsed, pealuu, meelekohad ja ajus olev nägemiskeskus.
  Emotsionaalne väljendus: kahtlused, meelelahutus, põlgus, eemalehoidmine, kaitse, võitlus, viha, kurbus.
 2. Oraalne piirkond: Suu, lõug, nina, lõualuu, kõrvad.
  Emotsionaalne väljendus: põlgus, vastikustunne, igatsemine, iha, hirm, valu, viha, ühendatus, eneseteadlikus ja kohalolu
 3. Kaela piirkond: Sügavad kurgulihased, keel ja keelelihased.
  Emotsionaalne väljendus: enesehaletsus, abitus, igatsus, haiget saamine, hirm, valu, raev, vabadus, loovus, eneseväljendus.
 4. Rindkere piirkond: Intekosaallihased, suured rinnalihased, õlalihased, õlga ümbritsevad lihased ja skapulaarlihased, käed, süda ja kopsud.
  Emotsionaalne väljendus: sügavad tunded südamest, kurbus, leinamine, igatsus, armastus, hirm, raev, viha, rõõm.
 5. Diafragma piirkond: Diafragma, magu, päikesepõimik.
  Emotsionaalne väljendus: valu ja nauding, diafragma blokeering on märkimisväärne, kuna lõikab ära kõik alumise piirkonna aistingud ja tunded nagu seksuaalsed tunded, erutus, jõu-, võimu tunne, viha, raev, ärevus, terror, paanika, nauding.
 6. Kõhuõõne piirkond: Alumistest ribidest kuni vaagna ülemise servani.
  Emotsionaalne väljendus: valu, hirm, nauding, usaldus, toitumisega seotud tunded, keskne lõdvestus.
 7. Vaagna piirkond: Peaaegu kõik vaagnalihased ja jalad.
  Emotsionaalne väljendus: seksuaalsed tunded ja ärritus, võimu tunne, viha, raev, ärevus, terror, paanika, nauding.

Esimene seanss on niinimetatud prooviseanss, kus vabastatakse kehast esmased alateadlikud pinged ja blokeeringud. Sul on võimalus hakata oma elu nautima uues kvaliteedis. HingamisTeraapia 8 (HT8®) seansil on võimalik puhastada 7 keha-meele pingevööd (energiakeskust) ja vabaneda traumadest. HT8® -s keskendume pingepiirkondade süsteemsele vabastamisele ülevalt alla. See loob võimaluse allasurutud ja seotud seksuaalenergia ülestõstmiseks.

Energia olemus on alati liikumine. Just nagu vesi voolab seal, kus tal on võimalik ning seepärast ongi nii oluline puhastada energiale tema liikumiseks tee. Kui vabastame selle liikumise teekonna, vabastades lihaspinged, puhastuvad selle protsessiga ka emotsionaalsed blokeeringud. See ongi see trauma vabastamise olemus.

On vähesed juhtumid, kus HingamisTeraapia 8  praktika on vastunäidustatud. Need on minu seanssidel:

 • Kõrgvererõhu tõbi
 • Epilepsia
 • Rasedus
 • Antidepressanide, narkootikumide ja alkoholi mõju all viibimine
 • Seljaaju kahjustused
 • Song
 • Isik on alla 16 aasta vana

Tingimuslik vastunäidustus on emotsionaalse ebastabiilse isiksuse häire korral.

Kümnel eraseansil osalenu tagasiside:

Kogemus oli väga võimas, esimese seansi alguses oli harjumatu suu kaudu hingata. Mõne minutiga oli see barjäär ületatud ja tundsin kuidas selline hingamine käivitab kehas protsessid mida ma pole varem kunagi tundnud, see oli täielik keha pingetest vabastamise kogemus. Järgmised seasid läksid väga libedalt, kogemus mis ma igalt seansilt sain oli vapustav. Jõudsin iga seansiga järjest rohkem lähemale oma keskmele, mõtlemine läks selgemaks ja võimatuna tunduvad tegevused muutusid  kättesaadavaks. Füüsilises plaanis muutusid häälepaelad tugevamaks ja uljalt krooli ujudes sain hingamise täielikult paika. Kokkuvõttes hea kogemus, soovitan soojalt kõigile kes julgevad ja veel kahtlevad, võtta vastu see väljakutse.
Uku
Ettevõtja

KOGU PROTSESS ALGUSEST LÕPUNI

BRONEERIMINE

 1. Vali endale sobiv toode
 2. Kliki “JAH, SOOVIN AEGA BRONEERIDA” nupule, mis viib maili saatmise reziimi
 3. Aja broneerimiseks too välja, millisesse linna soovid seansile tulla ja kas sulle sobivad pigem hommikused või õhtused ajad.
 4. Broneerimiskirja sisesta oma kontaktandmed (täisnimi, telefon) ja lühike tekst, mis teemaga soovite seansile tulla.
 5. Sinu broneerimiskirjale vastatakse 48 h jooksul.
 6. Juhul kui broneerimise nupp ei toimi – saatke kiri heiki@teadlikhingamine.ee

HingamisTeraapia 8 eraseanss

120
99€/tund
 • Seanss kestab 1,5 - 2 tundi
 • Esimesed rakutasandi muutused toimuvad koheselt, teised 24-48 tunni jooksul peale seanssi
 • Hetkel järjekord 4-6 nädalat (erakorraline seanss võimalik nädala jooksul)
 • HingamisTeraapia 8 (HT8®) on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest trauma tervendamise mudelitest ja Dan Brulé Breath Therapy spirituaalse hingamise õpetusest
 • Puhastab keha-meelesüsteemi füüsilistest, emotsionaalsetest ja mentaalsetest blokeeringutest
 • Peale seeria seansside toimumist võib võtta 2-3 kuud, et uued närviühendused muutuksid püsivateks
 • Heiki Tomsoni teraapiatoad asuvad Viljandi kesklinnas, Tartus ja Tallinnas. Lisainfo asukoha kohta saadetakse e-mailile aja broneerimisel.
 • Seansitasud Viljandis ja Tartus on soodsamad.

HingamisTeraapia 8 (HT8®) 8 korra kaart

1440
888€
 • Seanss kestab 1,5 - 2 tundi
 • 8 seansist koosnev teraapiapakett, mis puhastab kõiki keha energia keskuseid ning avardab seksuaalenergia voolamist keha-meelesüsteemis Esimesed rakutasandi muutused toimuvad koheselt, teised 24-48 tunni jooksul peale seanssi
 • Hetkel järjekord 4-6 nädalat (erakorraline seanss võimalik nädala jooksul)
 • HingamisTeraapia 8 (HT8®) on välja kasvanud Wilhelm Reich’i terapeutilisest trauma tervendamise mudelitest ja Dan Brulé Breath Therapy spirituaalse hingamise õpetusest
 • Puhastab keha-meelesüsteemi füüsilistest, emotsionaalsetest ja mentaalsetest blokeeringutest
 • Peale seeria seansside toimumist võib võtta 2-3 kuud, et uued närviühendused muutuksid püsivateks
 • Heiki Tomsoni teraapiatoad asuvad Viljandi kesklinnas, Tartus ja Tallinnas. Lisainfo asukoha kohta saadetakse e-mailile aja broneerimisel.
 • 8 korra kaart on Viljandis ja Tartus soodsamad