TEADLIKU HINGAMISE MEISTERLIKKUSE KURSUS

ÜKS HINGAMINE; ÜKS MAAILM“
DAN BRULÈGA

Kursus toimub Zoom on-line keskkonna vahendusel grupi kogunemisega Taiji klubis Pärnu mnt. 102 või osaleja poolt vabalt valitud kohas (näiteks kodus). Dan Brulé juhendab kursust Mehhikost Baja California Surist.

Hingamine on ainus süsteem meie kehas, mis on samaegselt täiesti automaatne ja meie kontrolli all. See ei ole looduse õnnetus ega juhus, vaid meie võimalus juhtida oma evolutsiooni!
Igal psühholoogilisel, emotsionaalsel ja füsioloogilisel seisundil on vastav hingamisrütm. Meie hingamine rahuseisundis on erinev hingamisest stressiseisundis.
Kui muutub sinu seisund, muutub ka sinu hingamine. Kuid samamoodi saad hingamist juhtides muuta ka oma seisundit! Seepärast kutsutakse teadlikku hingamist kui võimalust häkkida oma närvisüsteemi, ajju ja immuunsüsteemi.
Kui me juhime oma hingamist, juhime oma tähelepanu, fookust ja elujõudu. Kontroll hingamise üle on kontroll iseenda üle. Teadlikkus hingamisest on teadlikkus iseendast.
Tule õpi teadliku hingamise kogemust tippspetsialistilt, et juhtida enda keha-meelesüsteemi ja vabastada oma täielik potentsiaal. Tõeline maagia juhtub siis, kui sa integreerid selle kogemuse oma eluga, ja see kursus näitab sulle, kuidas seda teha.

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi ja ärevuse elimineerimiseks. 

Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meelesüsteemist. See on võti, mis äratab üles sinu tervendamise võime ja loova energia. Kui õpid selgeks need põhiteadmised, saad sa salakoodi mõistmaks kõiki iidseid hingamise traditsioone ja meetodeid.

4-päevane praktikute kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad teadliku hingamise kohta sügavaid teadmisi ja kogemusi.

Seekordse kursuse teeb eriliseks see, et praktiseeritakse ja õpitakse uue ajastu globaalsete muutustega kohanemiseks vajalikke hingamistehnikaid.

Teadlik hingamine on tänapäevane transformatsiooni abivahend. Ma usun, et planeedil on olemas hingamisingel, sest me oleme tohutu muutuse punktis.

Praegu leiavad aset globaalsed muutused. Siin on kiirendus, intensiivistumine. Me oleme teadvuse ja inimpotentsiaali evolutsioonihüppe äärel.

Kui me läheneme sellele nihkele, lähevad asjad väga intensiivseks, ning hingamine on suurepärane vahend, et selle intensiivsusega hakkama saada.

– Dan Brulé

 

 

Kursusel käsitletakse uue kümnendi nelja olulise teemaga seotud hingamispraktikaid:

24. juuli  Avardumine ja laetud loovus:

Inimesed on loomu poolest loomingulised… Loovus on algne inimeseks olemise aspekt. Paljud asjad võivad lämmatada, maha suruda või blokeerida meie loomupärase loomingulisuse. Siin on palju praktilisi teid ärkamiseks või taasühendumiseks meie loovenergiaga. Sellel kursusel me avastame seda kasu.

25. juuli  Teadlik hingamine füüsilise, emotsionaalse ja psüühilise tervise jaoks:

Teadliku hingamise harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone on võimalik kasutada energiataseme tõstmiseks, fokusseerimiseks, lõdvestamiseks, stressi vabastamiseks ja ärevuse elimineerimiseks. Hingamine vabastab toksiinid sinu keha-meelesüsteemist ja see on võti, mis äratab üles sinu tervendamise võime ja loova energia.

26. juuli  Biohäkkimine ja tippsooritus:

Paljusid niinimetatud keha ja meele tahtmatuid, automaatseid või alateadlikke tegevusi saab tegelikult teha teadlikult ja tuua meie kontrolli alla… Kui me kombineerime harjumusteadust ja hingamise füsioloogiat, me saame häkkida meie närvi- ja immuunsüsteemi. Läbi teadliku hingamise me saame käsitleda enda teadlikkust ja energiat… ja kui me kontrollime ja suuname neid, me saame ühenduse imeliste võimetega ning jõuda uskumatute kõrgseisunditeni, tippseisunditesse. Me saame ühenduda vooseisundisse, mida sportlased ja artistid nimetavad „getting into the zone.

27. juuli   Spirituaalne hingamine:

Me pole füüsilised olendid saamas vaimset kogemust. Me oleme vaimsed olendid saamas füüsilist kogemust… me oleme suuremad, kui me arvame… suursugusemad kui ette kujutame… meil on sügavad ja vaimsed võimed, mida äratada ja väljendada. Kui me avaneme , laieneme, lõdvestume ja laseme minna, kui me teadlikult fokusseerime südame kvaliteetidele, me äratame enda spirituaalse alge, ühendume oma vaimu ja allikaga… me saame kogeda valgustumist, vabadust, ja me saame saavutada eneserealisatsiooni…

Kursuse läbimine võimaldab sügavamalt tunnetada ja mõista erinevate tehnikate toimimist, ning on võimalus õppida juurde uusi teadliku hingamise variatsioone ja aspekte. Saate selgitusi oma praktika tarvis. Kui olete juba treener, arst, terapeut, juht või sportlane, siis saate kursusel õpitut integreerida oma igapäevatööga.

Osalejal avaneb ainulaadne võimalus lasta ennast üllatada: sa ei tea täpselt, mida sa sellelt kursuselt saad, kuid sa tead või tunned, et sa koged sellel kursusel midagi olulist. Võimalik, et saad täieliku elumuutuse. Vilunud juhendaja juhatamisel võib see kursus luua võimaluse sügavaks tervenemiseks ja taipamiseks.

See kursus on mõeldud kõigile, kes soovivad:

💙 Saada oma ellu rohkem loovust ja enesekindlust.

💙 Midagi praktilist ja kasulikku enda ning oma klientide peal kasutamiseks.

💙 Kogeda, kuidas korralikult hingates olla tugevam, elujõulisem ja tervem.

💙 Olla teadlikum oma kehast ja tunnetest.

💙 Hingetraumadest ja mittetoetavatest mustritest vabaneda.

See koolitus ei ole mõeldud ainult professionaalseks kasutamiseks, vaid kõigile eraisikutele ja ettevõtetele, kes investeerivad personaalsesse tervenemisse, kasvu ja transformatsiooni. One Sky International Life Skills and Healing Arts Institute koolitus loob sügava ja püsiva muutuse sinu elus. Varasem teadliku hingamise praktiku kogemus ei ole vajalik.

Oodatud on joogaõpilased- ja õpetajad, arstid, juhid, ettevõtjad, loovjuhid, turundusjuhid, treenerid, lauljad, sportlased, psühholoogid- ja terapeudid ning teised terapeudid ja praktikud.

Kursusel saad teada:

 • hingamise mõjust ja selle võimalustest
 • kuidas kiirendada lõdvestumist äreva kliendi puhul
 • kuidas erinevates kehaosades blokeeringuid vabastada
 • millisele nupule vajutades kaotab inimene kontrolliva ja analüüsiva mõtlemise (vähemalt mõneks ajaks)
 • kuidas toime tulla emotsioonidega
 • kuidas oma vanu “unustatud” lahendamata probleeme hingamispraktika kaudu taas teadvusele tuua ning need lahustada ja läbi kogeda, mitte sinnapaika jätta
 • kuidas olla kohal iseendas, kehas ja praeguses hetkes
 • kuidas mõtteid vaigistada, keha kuulata ja emotsioone tajuda
 • kuidas teadlikult hingates õppida ennast usaldama ja leida julgust näitamiseks, kes sa päriselt oled
 • kuidas vabaneda mõttemustritest, millega kaasneb hirm ja ärevus
 • kuidas lenda endas rahu, et mitte hirmudega kaasa minna

Kursus on inglise keeles, eesti keelse tõlkega. Kursus kestab iga päev kell 8.00-12.00.

Lisaks 4-tunnisele kursusele lisandub kodune praktika ja selle kogemuse raporti saatmine Dan Bruléle igal õhtul kella 22.00. See on parim viis tagasisidet  saada isikliku praktikale ning saada ka väärtusliku juhendust meistrilt endalt. Taiji klubisse tulijatel on võimalust alustada hommikut 30 min. grupihingamispraktikaga Heiki Tomsoni või mõne teise Breath Mastery Practisoner programmi liikme juhendamisel.

TEADLIK HINGAMINE ON PUUDUOLEV LÜLI ENESESEAVASTUSES JA TIPPSOORITUSES.

TULE ÕPI SEDA MAAILMA TIPU KÄE ALL!

Neli päeva kestval kursusel õpid Sa:

 • Hingamise mehhanisme, anatoomiat ja füsioloogiat
 • Hingamistöö tähtsamaid printsiipe ning palju erinevaid tehnikaid üle maailma
 • Ärkamist ja toitvat loomingulisust
 • Avanemise, laienemise, lõdvestuse ja minnalaskmise kunsti
 • Kõige tähtsamat oskust tänapäeval: lõdvestumist läbi intensiivsuse
 • Muutumise valemi protsessi
 • Ärilise võimekuse juhtimist ja sportlikku tippsooritust
 • Südame intelligentsust ja psühho-emotsionaalset tervendamist
 • Tööd traumadega, negatiivsete emotsioonidega, sünni ja lapsepõlve mustritega
 • Keha-meelesüsteemi ümberseadistamist
 • Vabastavat hingamist
 • Hiina meditsiini hingamisharjutusi
 • Zen hingamist
 • Šhamaani ja Sufi hingamistehnikat
 • Kuidas kombineerida hingamist mõtete, heli, liikumise, kujutluse ja emotsioonidega
 • … ja palju muud

Ülal on planeeritud teemad. Pea meeles, et ajakava ja teemade käsitlus on paindlik. See sõltub ennekõike osalejatest ja nende protsessidest ja hetke energiatest. Siia võivad tulla muudatused.

Dan Brulést...

On palju hingamise ala eksperte maailmas. Väga vähestel on selline kogemus kui seda on Dan´il. 

Reisides 55 riigis viimase 40 aasta jooksul on ta treeninud rohkem kui 125 000 inimest. Dan´i teadliku hingamise meisterlikkuse kunst peitub tema ammendamatus energias ja kohalolus. Ta saab lühendada sinu õppimiskaarti, laiendades ja muutes sügavamaks sinu praktikat. Tema teadmised ja oskused on meelitanud tema juurde kõrgetasemelisi kliente ja partnereid nagu Tony Robbins, Aleksander Karelin, Stig Severinsen, Stan Grof, Leonard Orr, Wim Hof, Greg Amundson, samuti eliitsportlaseid ja äride omanikke üle maailma.

 

Dan alustas oma tööd 1970 aastal USA mereväes süvavee sukeldujana meditsiinilise abi spetsialistina. Sellest ajast saati on ta reisinud läbi India, Hiina ja lääne riigid, õppides tervendamise kunsti, mediteerimist, Zen Budismi, hingamisteraapiat, Kriya joogat, Kundalini joogat, Prana joogat, Qigongi (Hiina meditsiini hingamisharjutusi).

„Hingamine on sinu heaolu ülim võti, ja kui seda teha õigesti, on sellel vägi muuta sinu elu – füüsiliselt, mentaalselt ja spirituaalselt. Dan Brulé on meister teile seda näitama. Mulle meeldib tema õpetus ja see on avaldanud tohutut suurt mõju minu elule.“
Tony Robbins
Maailmakuulus enesearengu treener

Eelmistel kursustel osalejate tagasiside

 1. Vali endale sobiv pilet 
 2. Kliki “Broneeri” või “Maksa täissummas” nupule, mis viib sind ostukorvi
 3. Ostukorvi lehel saad valida piletite arvu ja minna kassasse
 4. Ostu vormistamiseks sisesta oma kontaktandmed ja vali makseviis
 5. Tellimus on kinnitatud, kui oled tasunud kursuse broneerimistasu või täissumma

NB! Kui broneerimistasu maksja loobub kursusel osalemisest, siis broneerimistasu ei tagastata, vaid see raha jääb kursuse korraldamise kulude katteks. Kui kursus jääb korraldajast tingituna ära, siis makstakse broneerimistasu kõigile maksjatele tagasi.

NB! Kogu kursuse osalustasu on vaja tasuda 22. juuliks


4-päeva pilet

242

 • Kursuse läbinutele väljastatakse One Sky International Life Skills and Healing Arts Institute vastavasisuline sertifikaat
 • BOONUS: võimalik soetada endale 4-päevase kursuse korrektne videosalvestus 50€-ga (väärtus 200€)


Ühe päeva pilet

150
 • Sissepääs üritusele osaleja jaoks sobival päeval
 • BOONUS: võimalus 50% soodsamalt osta 4-päevase kursuse korrektne videosalvestus (väärtus 200 €)


Dan Brulé audiokursus

€200
150
Suvehind!
 • Üle 6 tunni professionaalset teadliku hingamise õpetust Dan Brulélt
 • Eestikeelse tõlkega
 • Õppemetoodika juhend
 • Eluaegne ligipääsu garantii

Kursusele oled registeerunud, kui tasud broneerimistasu 100 eurot või saadad e-maili oma osalemissooviga info@teadlikhingamine.ee

KONTAKT

Heiki Tomson

Heiki Tomson

Teadlik Hingamine OÜ

Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Kui soovid helistada, tee seda numbril: +372 5099920